Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat се харчи като топъл хляб

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat се харчи като топъл хляб

    Нека отбележим напредъка, който регистрира любимата ни марка на европейските пазари.Благодарение на новите си модели Panda, Grande Punto и new Croma фирмата от Торино за първия месец от 2006-та година заема по прираст (+23,2%) второ място по продажби при леките автомобили след водачите VW (+25,5%). Това подобрява икономическия показател на FIAT Auto Spa за месеца, като компанията вече има пазарен дял в Европа от 8,4% и е втората с положителни показатели от реализирани продажби при марките с пазарен дял над 5%. Първа отново е VW с 19,7%. За интереса към новите модели на Fiat говори факта че италианските автомобили все повече се котират на трудния за тях германски пазар, където Fiat са продали с 10,8% повече автомобили, спрямо аналогичния месец от миналата година. В родината Италия този ръст е също над 10-те процента - (+10,7%). Втората по големина италианска марка Alfa Romeo също бележи покачване на пазарните параметри с продадени 12.500 автомобила или почакване от 6,2%. Тези резултати само могат да ни накарат да се гордеем, след като останалите големи автомобилни компании касират загуби на пазарни позиции - Renault (-17,0%), групата PSA Peugeot-Citroen (-2,5%) и DaimlerChrysler (-8,3%).
    Прикачени файлове

    #2
    крайно време бешеа задава ли се наследник на Stilo?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      а задава ли се наследник на Stilo?
      Ахам, пусни едно търсене из форума

      Коментар


        #4
        някъде бях мернал нещо, но много концептуално ми се сторисега потърсихима лек фейслифт за Stiloкакто и нещо ново, което вече май се продава - Stilo Uproadа в края на 2006 ще се появи Idea
        Прикачени файлове
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Еми браво, че пичовете пробиха и на немския пазар, че сега да има повече части и по-евтини услуги за мен Иначе тук навсякъде има новата панда, стило, все по-често почнах да засичам браво и пунто, а мареата, отдавна си я има
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Тоя фиат Идеа е много идеен :D
            The world belongs to those who dare to be first

            Коментар


              #7
              Не знам защо се прехласване по 3D графиката на Fiat Idea при положение че отдавна се продава в България http://fiat.fiatbulgaria.com/models/idea/ и дори едно се движи по улиците на София в зелена разцветка.

              Коментар


                #8
                Stilo написа:
                Не знам защо се прехласване по 3D графиката на Fiat Idea при положение че отдавна се продава в България http://fiat.fiatbulgaria.com/models/idea/ и дори едно се движи по улиците на София в зелена разцветка.
                значи този модел, който ти си показал се продава и даже има фейслифт 2006но този на графиката засега не е реален модел
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Няма и да стане. Това е прототипът Fiat Idea 5terre, показана на Парижкия автосалон през 2004-та година. Година по-късно от нея вече се роди настоящата Idea.

                  Коментар


                    #10
                    Stilo написа:
                    Няма и да стане. Това е прототипът Fiat Idea 5terre, показана на Парижкия автосалон през 2004-та година. Година по-късно от нея вече се роди настоящата Idea.
                    настоящата Idea е на пазара от края на 2003а 5 Terre е представена малко преди началото на Женевския салон 2004
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Прав си - сверих си часовника с една година)

                      Коментар


                        #12
                        :D мисля, че новото Стило ще "избие рибата"
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар

                        Working...
                        X