Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

уно турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    уно турбо

    продавам фиат уно турбо 1,3 86-та,4-ри дискови спирачки ,рекаро,халогени, колата е спряна от движение с новите номера всичко платено за 2005-та читави двигател и турбо , купето е за боя иначе е с изкърпено дъно. Има два комплекта джанти лети и железни. Колата има проблем с електрониката като я запалиш веднага гасне и се удвя в бензин след почистване на свешите пали и гасне веднага по същата причина.Цена 600лв 0886155926-Христо Ще съм ви много благодарен , ако ми погнете да отстраня проблема. Стъпковото моторче за празния ход липсва аз съм сложил едно от бмв ,но незнам дали е същото и дали не дава грешки на компа

    #2
    Re: уно турбо

    bessnia написа:
    продавам фиат уно турбо 1,3 86-та,4-ри дискови спирачки ,рекаро,халогени, колата е спряна от движение с новите номера всичко платено за 2005-та читави двигател и турбо , купето е за боя иначе е с изкърпено дъно. Има два комплекта джанти лети и железни. Колата има проблем с електрониката като я запалиш веднага гасне и се удвя в бензин след почистване на свешите пали и гасне веднага по същата причина.Цена 600лв 0886155926-Христо Ще съм ви много благодарен , ако ми погнете да отстраня проблема. Стъпковото моторче за празния ход липсва аз съм сложил едно от бмв ,но незнам дали е същото и дали не дава грешки на компа
    тук в продава не е мястото за консултация, но махни го това моторче, очевидно затваря напълно въздуха и я дави. просто го разкарай за малко и сложи един парцал на дупката, като не го напъхваш много сериозно, да може да вземе малко въздух, важното е да видиш има ли промяна като махнеш мотор4ето и ако да сменяш и готово
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      колата вече пали и работи ако някой има интерес да звънка цена 600лв0886155926

      Коментар


        #4
        какъв е разхода

        Коментар


          #5
          ако имаш проблем с уно турбо ми се обади 0888 846849имам цял компютър за тебе
          2004 Audi A6 4F
          2002 Lancia Y

          Коментар


            #6
            Тази обява за Уното важи ли още ? Имам интерес...

            Коментар


              #7
              заинтересован съмпродава ли се още? ??? ??

              Коментар


                #8
                Uno turbo i.e.

                aкo те интересува имам стъпков мотор 0885521319
                fiat uno turbo i.e.

                Коментар


                  #9
                  а някой да знае къде продават водачи бронзови?????
                  uno turbo 1.3 i.e' 86
                  renault 19 1.8 16v
                  uaz 469 4.0 turbo
                  renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                  trabant 601 69'

                  Коментар


                    #10
                    Какви са ти летите джанти (снимка) и цена?
                    Fiat Uno 45
                    Fiat Uno 1.3 turbo i.e.

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, последно посещение на пусналия обявата е на Вто Фев 21, 2006 7:47 pm.
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        сфдсфд

                        Такъв тон можеш да държиш на домашните си, но не и тук! Колегата с нищо не те е предизвикал.Коригирай си мнението! А при второ такова, ще получиш предупреждение! Не е лошо да прочетеш правилата на този форум и да се придържаш към тях. kiro_of_the_day

                        Коментар

                        Working...
                        X