Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ Лети джанти и спортни пружини-Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ Лети джанти и спортни пружини-Браво

    Джантите са OZ Racing R15 7J в добро състояние с гуми- 400 лв. Пружините са MOMO(Червени) - 200 лв. Възможно договаряне. 0896892296
    Прикачени файлове

    #2
    ре

    Колега колко свалят пружините. Дай цена само за джантите.
    Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
    Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

    Коментар


      #3
      Ще има ли коментар по цената за пружините или отново няма да се дадат за лев по-малко хаха

      Got nos?

      Коментар


        #4
        Не бях в СФ... Пружините са 200 лв. и няма да има коментар по тях, договаряне само за джантите. Пружините свалят около 4-5 см колата

        Коментар


          #5
          NGMOTOR написа:
          Не бях в СФ... Пружините са 200 лв. и няма да има коментар по тях, договаряне само за джантите. Пружините свалят около 4-5 см колата
          Ха-ха,1во бяха на няква мацка после твой :D ,карай си ги на тия пари никой няма да ти ги купи.Колко компетентно изказване 4-5 санта боже-боже

          Got nos?

          Коментар


            #6
            Джантите са прекрасни, но вече си купих :D А колега ако си промениш решението и направиш сериозен коментар на цената за прожините ги вземам, защото точно такива си търся. Поздрави

            Коментар


              #7
              Колега виждам че си писал и в другите теми! На пунто от браво пружини няма да станат! Търси от пунто!А по темата каква е височината на предната и задната пружина в това състояние?
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Джантите

                Колега плащам веднага 200 лв. за джантите с гумите.Без да те обиждам това са парите които съм предвидил за джанта.чао.
                предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
                Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

                Коментар


                  #9
                  Тия Пружини за 200 кинта няма кой да ги купи,освен ако някой не го кефи кутията!!! :D :D Те 250лв са чисто нови

                  Коментар


                    #10
                    Джанти

                    Здравей колега!Джантите ми харесват и предлагам цена 260 лв.

                    Коментар


                      #11
                      niko_boev написа:
                      Тия Пружини за 200 кинта няма кой да ги купи,освен ако някой не го кефи кутията!!! :D :D Те 250лв са чисто нови
                      Ако ги пуснеш на реалната цена за пружини 2ра ръка (100лв) би се сбогуваш с тях иначе ще ти седят на терасата П.П. Дори аз за 100лв бих ги отнесъл

                      Коментар


                        #12
                        давам 450 лв за всичко,ако решиш пиши ми!
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          #13
                          300 лева за джантите с гумите !

                          Коментар

                          Working...
                          X