Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ферари и Мазерати официално в България?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ферари и Мазерати официално в България?

    http://www.standartnews.com/7sport/cska/index.htmЩе се радвам ако избегнем коментарите относно футболната част от статията и наблегнем на автомобилната...Пише, че порше имали голям успех откакто имат официален вносител.Дали ще е така и с по-високия клас бегачки?
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Трудно ми е да избегна футболната част, ама айде само ще кажа че е подобаващо на отбор като ЦСКА да носи на екипа си Ферари и Мазерати

    Коментар


      #3
      И аз съм твърдо "ЗА" :D
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        Alexius написа:
        Трудно ми е да избегна футболната част, ама айде само ще кажа че е подобаващо на отбор като ЦСКА да носи на екипа си Ферари и Мазерати
        Благодаря ти, че поне направи усилие Всъщост аз май все още съм скептично настроен към това колко нови Ферарита биха се продали в Бг, но пък инфото за порше ме шокира.Може пък да се окаже, че има достатъчно гъзари, навити да хвърлят стабилна 6-цифрена сума в евро, за да могат такива като мен да оплакнат окото
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Няма да могат да ме изгонят от витрината и ако имат нужда някои да им представя колите у нас аз съм на среща и за тест пилот могат да ме вземат и бездруго до всичко което се докосна го чупя !!!!

          Коментар


            #6
            За да станеш тест-пилот не е достатьчно само умението да чупиш А що се отнася до плакненето на очи--приятно е ама дразни
            Croma 2.0 ie
            www.italcars.org

            Коментар


              #7
              НЛО.щом чупиш автомобили, книгата ще те научи и да ги правиш.ОК, имаш я - вьпрос на подходящ момент.

              Коментар


                #8
                Супер!!!!!!Книгата е страшна Иначе за тест пилот на моите години вече трябва да съм с 15-20 титли и да съм лидер във формула 3000 (примерно)

                Коментар

                Working...
                X