Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за начинаещ свързано е с тунинг на Темпра !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за начинаещ свързано е с тунинг на Темпра !

    Та значи искам да питам хората които разбират от тунинг и въобще от коли.Значи имаме Фиат Темпра 1.6 1993 г. и искам да направя малко тунинг по нея ама незнам как.ОТ каде мога да се сдобия със заден спойлер.... и т.н. Как да го сложа ? Кажете ми и до каде се ограничава тунинговането точно на тоя модел Фиат....като се има в предвид и модификацията му...която не е SX.От каде да почна въобще?
    B-REAL

    www.Mystikal.free.bg

    #2
    Re: Помощ за начинаещ свързано е с тунинг на Темпра !

    Тунинга е скъпо удоволствие. Първо реши какъв точно искаш. Оптичен или силов. Тунинга се ограничава до голяма степен от финансите. Ако нямаш много пари може да започнеш първо хубави джанти. После някои друг спойлер, броня, прагове и т.н. Ако искаш двигател има фирми дето правят. И аз съм с Темпра. И бих искал да и направя нещо, но засега няма кинти. Гледах някъде споилер за около 60лв нов май беше. Потърси из интернет ще намериш доста неща
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      ами мисля спойлер да сложа като за начало.а понататък...нещо друго..ако може нещо и по таблото да се направи ше е добре .То не е от дигиталните....
      B-REAL

      www.Mystikal.free.bg

      Коментар


        #4
        SaudzBoa написа:
        ами мисля спойлер да сложа като за начало.а понататък...нещо друго..ако може нещо и по таблото да се направи ше е добре .То не е о т дигиталните....
        И мойто табло не е дигитално може да се измисли нещо. www.tempraclube.com Виж може да има нещо интересно
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #5
          да тук съм гледал обаче нишо не разбирам на тоя език.Сега пак ще поразгледам дано има нешо интересно.А ако реша да зема спойлер към кого трябва да се обърна да го сложи ? Може ли аз да го сложа или за начинаещ ще е трудно? И има ли специални спойлери за темпра и какъв размер трябва да е той? Мерси предварително
          B-REAL

          www.Mystikal.free.bg

          Коментар


            #6
            SaudzBoa написа:
            да тук съм гледал обаче нишо не разбирам на тоя език.Сега пак ще поразгледам дано има нешо интересно.А ако реша да зема спойлер към кого трябва да се обърна да го сложи ? Може ли аз да го сложа или за начинаещ ще е трудно? И има ли специални спойлери за темпра и какъв размер трябва да е той? Мерси предварително
            Ами има оригинален спойлер за задния капак ама нямам идея от каде може да се вземе. Не съм чак такав спец. Имаше май в Девил тунинг ама не съм много сигурен. За поставянето по-добре да отивеш някъде ако не разбираш нищо.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              по таблото

              Можеш да си махнеш всички орнаменти които се свалят лесно( конзолите на парното,пепелника),Взимаш шприц кит за пласмаса, търкаш ги водно и ги пръскаш със примерно база и лак в зависимост цвета на колата.МОйеш да си вземеш циферблати за TEMPRA, неони кото са някаде по 1лв.и по ч резистор за всеки 2 диода.
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                Re: по таблото

                soulkeeper написа:
                Можеш да си махнеш всички орнаменти които се свалят лесно( конзолите на парното,пепелника),Взимаш шприц кит за пласмаса, търкаш ги водно и ги пръскаш със примерно база и лак в зависимост цвета на колата.МОйеш да си вземеш циферблати за TEMPRA, неони кото са някаде по 1лв.и по ч резистор за всеки 2 диода.
                Ако колата ти е сребриста ( виш аватара ми ) каква трябва да е на цвят базата, шприц кита бял ли трябва да е? Как се нанася?Едното ми огледало е за боядисване, ( след среща с едно Поло,селянина със селянин! ) и съм хвърлил око на един спойлер...
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Купи си шприц-кит за пластмаса на спрей - продават го по 22лв. в опаковки по 1/2 литър, няма значение какъв цвят ти е кита.Базата само трябва да тио е като купето после.М/у др. на Tempra добре стой когао срежеш предната броня отпред под номера и отстрани по малко и сложиш мрежичка.МОя съвет е ако си решил да променяш бронята не я прави по-дълга, т.е. не прави колата по-ниска.Няма да ти струва много провери и разпитаи за сервизи където правят брони.Вземат твоята и я правят ако се поразпиташ и разтърсиш някои сервиз по евтин няма да е повече от 50-70лв.
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар

                  Working...
                  X