Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадвам Фиат Уно 1.3 ТУРБ- 900 лв ПРОДАДЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадвам Фиат Уно 1.3 ТУРБ- 900 лв ПРОДАДЕНО

    Колата е сива на цвят, ина леки външни забележки но не е нещо фрапантно. Мотора е разглобен и е ревизиран- нови бутала, сегменти, лагери семеринги, клапани гумички, напасване на клапаните- пълна ревизия. Мотора само трябва да му се сложи главата и да му се дава газ, има вариант и на части ако на някой нещо му трябвател. за връзка 0884O45222

    #2
    о

    Колата е цяла, цвета е сива, годината е 88, има си оригиналните лайсни( мисля че 1 или 2 са счупени само), турбото, скоростите са в перфектно състояние, двигатела е в добро цени на някои части: Мотор( целия)- 400 лв скорости-200 лв турбо ихи оригинално перфектно- 180 лвсмукателен колектор с дюзи- 100 лвизпускателен- 30 лвзаден мост- 120 лв джанти на стилауто петолъчки с някви гуми- 130 лврадиатор с перка- 40 лв дебитомер, компютри, всички датчици, инсталация- 200 лв Четири амортесиора с четири пружини- 100 лв( правят доста по стабилна колата, особено ако се вземе и стабилизиращата щанга на предните колела) маслен радиатор и конзолата- 65 лв салон с корите за вратите- 60 лв волан(Turbo i.e.)- 20 лв километраж( 7 уреда) - 30 лв детонационен датчик- 35 лв резервоар- 40 лв бензинова помпа оригинална- 35 лв задна броня- 20 лв заден капак- 50 лв предно съкло- 35 лв мокет червен- 25 лв алтернатор- 35 лв стартер- 35 лв фарове, стопове- по 10 лв лайсничките- по 5-10 лв има и още не се сещам сега ще добавям като се сетя за нещо интересно тел. за връзка 0884045222

    Коментар


      #3
      Снимки

      Снимки
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Колега драсни ми на ЛС цена на предната броня и и в кой квартал е Уното...
        ...

        Коментар


          #5
          Снимки отвътре може ли ? Интересуват ме Седалките и волата.

          Коментар


            #6
            имаш лс.
            punto gt3 98'

            Коментар


              #7

              Коментар

              Working...
              X