Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Гранде Пунто & Опел Корса(New)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Гранде Пунто & Опел Корса(New)

    Fiat Grande Punto Opel Corsa(New)http://www.autocar.co.uk/news_article.asp?na_id=215446
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    #2
    Аз не можах да открия чак 10
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      корсата ме кефи повече
      Живея за да карам ТИПО!!!
      Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
      ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
      fiat tipo

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          tipoFEN написа:
          корсата ме кефи повече
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Всички концерни "взаймстват" по най -груб начин от дизайна на ФИАТ. Случайно да сте забелязвали поразителната прилика между Задните светлини на Бравото, Голф 5, най -новия Форд Мондео и най - последната версия на Пежо 307 Всички са пооткраднали от Кръглите задни светлини и кръчето посредата като мигач Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

            Коментар


              #7
              Мене ако питате, всеки краде от всеки!

              Коментар


                #8
                Що да се крадат Фиат и Опел.Мисля,че си имат отдавна споразумение.. платформите от Опел, моторите от Фиат.И сегашната корса си е с MULTIJET 1.3 двг.Нищо, че Фиат миналата година им "гушнаха" около милиард и нещо долара по неизпълнение клаузите на "опция".
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  като платформа са една и съща кола май даже са съвместна разработка..но довършващите елементи на Пунтото са много по добри, само едно ме притеснява че ОПЕЛ винаги са имали невероятни двигатели на върховите си модели. Скоро се надявам и Фиат да пуснат някое нормално двигателче за Гранда Пунто нещо над 140-160к.с. нямам нищо против супер якия 1.3мджет ама на някой им се иска MORE POWER

                  Коментар


                    #10
                    Re: Фиат Гранде Пунто & Опел Корса(New)

                    GM :D
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      фиат

                      новите коли нямат нишо обшо с тези от преди 20 г .Много от частите са от различни фирми от цял свят . Затова като си търсиш нокоя час не ти я дават на нея да пише FIAT .Мисля че отмина това врме , когато като кажеш марката и товая е всичко. /Е В БЪЛГАРИЯ НЯКОЙ НЕСА ОЩЕ НА ТОВА МНЕНИЕ/. Има много не доволни от BMW 5сария , нищо че е толкова скъпа кола НО НАЛИ Е BMW.Тук ако няма лeти джатнти металик боя и MP3 колата трудно се продава. никои не гледа двигател и как върви.Робува се на марки .
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Новата "Корса" дебютира в ЛондонЧетвъртото поколение на модела споделя една платформа с "Фиат Гранде Пунто"24.03.2006Новото поколение на "Опел Корса" ще бъде представено на 18 юли на автоизложението в Лондон, оповестиха официално от рюселсхаймската компания. Мястото, разбира се, не е избрано случайно - "Корса" е една от най-продаваните на британския пазар коли. Четвъртата генерация на най-малкия модел на "Опел" ще използва платформата на "Фиат Гранде Пунто". Много от агрегатите на двата автомобила също ще бъдат почти идентични. По традиция новата "Корса" ще е по-голяма от предшественика си, този път с цели 140 мм, което ще се отрази благотворно на комфорта, особено на пасажерите на задната седалка. Както и досега, компактният автомобил ще се предлага в два варианта на купето - хечбек с три и пет врати. "Опел" все още не са предоставили на медиите официални снимки на новия модел, но от "шпионските" фотоси става ясно, че "Корса" следва доста плътно новата линия в дизайна на компанията, представена от последната "Астра" Предвидени са няколко бензинови двигателя с работен обем от 1,0 до 1,6 л и мощност между 60 и 125 к.с. Дизеловите мотори, взети "назаем" от "Фиат", засега са два: 1,3-литров (75 к.с.) и 1,9-литров (120 к.с.).Стартът на продажбите е планиран за есента, а догодина за ентусиастите ще има специално предложение - "наточената" "Корса OPC", която ще разполага с 1,6-литров бензинов двигател с принудително пълнене, чиято мощност ще е към 180 "коня".[/b]
                        SKODA 105L '78
                        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                        FIAT 126p '89
                        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                        GRANDE PUNTO 1.2 '06

                        Коментар

                        Working...
                        X