Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам спортно окачване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам спортно окачване

    Продавам спортно окачване. В момента е на Fiat Punto MK2. Марка не мога да кажа, защото не съм го купувал, а с него дойде колата от Италия. Продавам го цялото - пружини, амортисьори и т.н. Цена 400лв. За София. Контакти - ЛС или 0899115627 Емо

    #2
    Нова цена 350лв.

    Коментар


      #3
      Нова цена 300лв.

      Коментар


        #4
        Аз съм с такава кола и си търся само прожините, ако решиш да ги продаваш отделно кажи цена и да си стискаме ръцете и дай да видим снимки как стои колата с тях и отделно на тях...Благодаря предварителноПоздрави

        Коментар


          #5
          Ами това е, че не съм ги свалил и са на колата, нямам пари да купя другите, т.е. отделно снимки на самите тях не мога да дам, иначе с тях как стои колата няма проблем. Днес късно видях, че си писал и е вече леко тъмно и няма да се вижда добре на снимките, следват 4 дни работа в които няма да имам възможност да направя снимки, но след това ще направя и ще ги пусна направо тук. Въпроса е, че като нямам парите се надявам да взема от тези неща и докато ги свалят ще ми докарат новите и да ги слагам, иначе ако ги сваля не мога да я карам докато не събера пари за новите. Можем да се разберем да отидем в някой сервиз и да я вдигнат да ги видиш пружините примерно.

          Коментар


            #6
            Няма как да стане да ги видя...доста далечко си ми

            Коментар

            Working...
            X