Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде във Велинград!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде във Велинград!

    Колеги нека се съберем и да си изкараме супер заедно във Велинград!Може да и или пък , а може би , но важното е да отидем някъде голяма група фиатаджии така както го можем Става въпрос за общото пътуване на 24 и 25 февруари ПС. zgabrovski моля те да дадеш отново информацията за цените и линк към сайта на хотела.

    #2
    www.velinahotel.comЦените специално за нас ще бъдат 54 лв за двойна стая/(нощувка + закуска), спокойно може и дете да се вземе (някои стаи са с по 3 легла а и спалните са доста широки). В цената е включено още ползване на: Открит и закрит басейн с топла минерална вода, джакузи, фитнес, парна баня. Кръчмето в което искам да ви водя е със запазена автентична обстановка, приготвят страхотна дъска (сач) с вкусотии, а и цените са много прилични - за две семейства (с децата) с добро хапване и пийване плащаме около 40-50 лв.Резервациите са за 24 и 25 февруари - петък и събота!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Бройте ме със сигурност и мен с приятелката ми - живот и здраве разбира се! Ще се видим най после, само да се свържа със Здравко за капарото, но това е само подробност!Хайде колеги-давайте да се преброим. Отначало имаше доста желаещи струва ми се...Нали знаете "Колкото повече-толкова повече" - Мечо Пух.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Хайде на Велинград! и аз се присъединявам към призива за пореден път! Вече е сряда, а няма още желаещи! То и петима ще е весело, ама друго си е повече! Пък нали целта е да се видим, аз отдавна чакам този момент! имаше повече желаещи - какво стана?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Колеги днес е петък - последният ден за потвърждаване на регистрацията за купона във Велинград. Нали затова сме клуб - за да се виждаме!Пък и както писах вече - там НЯМА ДА РАБОТИМ! Работата ще е сплотяване на колектива! :D Свържете се с колегата zgabrovski и хайде на веселбата!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Още един аргумент "ЗА" е оправянето на времето! Погледнете навън - Пролет Е!!! :D А на пролет какво се прави - отпуска се душата, която се е свивала цяла зима от студ!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Там съм!Само, че ще нощувам в къщи.В петък ще тръгна след работа, ако видите бяло Пунто-II по пътя, значи съм аз
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Е значи за сега сериозните сме:Mitko, blondy_druver, kiro_of_the_day, hit-ko, Nino ... и аз!От Пловдив няма ли някой да вземе да дойде случайно?
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  Re:Среща Велинград

                  zgabrovski написа:
                  Е значи за сега сериозните сме:Mitko, blondy_druver, kiro_of_the_day, hit-ko, Nino ... и аз!От Пловдив няма ли някой да вземе да дойде случайно?
                  Още една заявка:от Бургас -vesko.t +госпожата...за 25/02/2006г.Пращам ЛС за координати...Сателитната прогноза за Велинград на въпросните дати е добра-без сериозни валежи и + температури...
                  Прикачени файлове
                  Ex. Grande Punto Driver

                  Коментар


                    #10
                    Супер!Колеги от Пловдив никой ли няма да се престраши да дойде?Срамота е Веско чак от Бургас ще идва, а вие за 120 километра - направо се излагате!До тук сме запълнили 6 стаи, ще изчакам до вторника преди да откажа незаетите стаи, помислете!
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      zgabrovski написа:
                      ...ще изчакам до вторника преди да откажа незаетите стаи, помислете...
                      Хайде момци - последен шанс - кой разбира, тук се спира, едър печееен, сеемкии топли, пресни интересниии :D И не го слушайте колегата - изобщо не мислете, а направо се запишете !
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        Супер!Колеги от Пловдив никой ли няма да се престраши да дойде?Срамота е Веско чак от Бургас ще идва, а вие за 120 километра - направо се излагате!До тук сме запълнили 6 стаи, ще изчакам до вторника преди да откажа незаетите стаи, помислете!
                        Бъркаш, Пловдив -Велинград е около 90-95 км. и се изминава за около 90 минути спокойно каране.
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Явно ще сме само тези, но и така ще е весело! Другите да му мислят какво изпускат...Понеже hit-ko и Nino не са постнали снимки и поне аз няма да ги позная като ги видя, предлагам на срещата hit-ko (според професията си) да носи примерно колянов или разпределителен вал в едната ръка и бутилка Ямболска мускатова в другата :D , а пък Nino да води котарака с една ръка (на синджир щот е много голям) и бутилка Велинградска отлежала в другата! Мен ще ме познаете, но ако кажете ще нося учебник по Римско право в едната и Кюстендилка плодова (сливите ги изсекоха) в другата!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            и аз ще доида с жената

                            И аз се подготвям да доида, стига бабата да гледа детето .за спането ще съм в къщи но за заведението става . Ако някои няма възможност да даде Толкова пари за хотела но иска да дойде нека се обади 0888642747 Коста. /klucar@abv.bg/.Стига вече с тази самореклама във всеки пост.Използвай раздел ПРОДАВАAlexius
                            Прикачени файлове
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Би било много добре да се съберем повече Искате ли тези, които сме от софия да тръгнем заедно?Събираме се на излизане от София в определен час и така...

                              Коментар

                              Working...
                              X