Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход Мареа 1,9 ТД Комби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход Мареа 1,9 ТД Комби

    Някой със същата италианка да сподели разхода си в момента при нормално каране до 100-110 и в града благодаря предварително.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Хайде

    Хайде де само аз ли карам с тоя мотор.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Каква е твойта кво е тва ТД има ТД 75 и ТД 100 откаде да знам каква е твойта ?

      Коментар


        #4
        Като

        Същата като твоята ТД 100
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Ок това е друга работа Градско ми гори 7л/100км като я режа зверски повече от 8,5л/100км не ми е качвала никогаИзвънградско със 110- 120км/ч ми гори 6,5л/100кмА като пътувам на по далечни разтояния до София напримерно ми гори 5л/100кмАма мойта е СЕДАН по лека еЯ разкажи сега малко за твойта

          Коментар


            #6
            Ето

            Това за теглото е вярно.Ето какво харчи моята с доста работа на място защото още не съм и се нарадвал както се казва.6,5 на извънградско със 100-110 с едно две зверски ускорения до 160 за по 3-4 км както и преминаване на проход или шипка или прохода на републиката.8 на градско с доста ускорения за кеф и заяждане с някой от жълтия цвят/такситата/
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Честно казано малко ви се чудя, как в града с много натискане на газта успявате да имате разход по-малък от този даден в книжката на Фиат... Аз в града под 9 не съм падал дори с пенсионерско каране. А иначе извън града в зависимост от карането 6-7. Може би зареждаме на различни бензиностанции!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Re: Ето

                Извънградско на равен път 5,00-5,50Извънградско Сливен-Котел-Омуртаг-Попово и обратно 6,00градско - max 8.00
                ___________________
                Marea 1.9 TD 100 Weekend ELX

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  Честно казано малко ви се чудя, как в града с много натискане на газта успявате да имате разход по-малък от този даден в книжката на Фиат... Аз в града под 9 не съм падал дори с пенсионерско каране. А иначе извън града в зависимост от карането 6-7. Може би зареждаме на различни бензиностанции!
                  НЕзнам каква ти е книжката и коя година ти е колата ама в мойта пише градско 7,6смесено 6,5извин градско до 90км/ч 4,5Апак и не им вярвам на тия книжки в тях пише едно в catalog.auto.ru съвсем друго затв не им вярвам на тия книжовни глупости.Много е важно колата докато е била нова как е била разработена.Апак и даннтите :Градско ми гори 7л/100км като я режа зверски повече от 8,5л/100км не ми е качвала никога Извънградско със 110- 120км/ч ми гори 6,5л/100км А като пътувам на по далечни разтояния до София напримерно ми гори 5л/100км лично аз сам си ги засичал несам ги гледал по разни книги и незнам си кво.Засичането е ставало като винаги резервоара се пълни до капачката.карал сам я и само на резба газа и да садера повече от 8,5л/100км не може да ми изгори

                  Коментар


                    #10
                    Вашите коли горят като JTD
                    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                    Коментар


                      #11
                      Най ново

                      Ето и последния ми разход на гориво с 1,9 ТД комби.От Велико Търново до Карлово през Шипка при 5 см.сняг на изкачване с трима възрастни в колата и отзад около 100 кг.багаж.Около 8,5 литра за 135 км.Среден разход 6,3/100.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        perlsite написа:
                        Вашите коли горят като JTD
                        Ами тва е Дизел колко да гори като бензинова кола ли ???Апак и всички сме написали разходи засечени от нас самите дории сам написал какво ми пише в книжката на колата няма да са лъжем сега

                        Коментар


                          #13
                          Офф, да вашето "градско" беше различно от нашето "градско" На мен ми гори 7-8 в момента "софийско"
                          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                          Коментар


                            #14
                            Със същия мотор (1.9TD100) и модификация седан на градско при нормално каране-нежно с малки изключения, според ситуацията, ми прави разход, по груби изчисления около 7.5, плюс минус 200-250гр. в зависимост от атмосферната температура(говоря за късна есен и сега зимата). Но разбира се, градското в различните градове си има специфичности и разхода може да варира. Извънградско със скорост от 90-110км./ч., може би малко над пет литра, макс.5.5. Но важен е стила на шофиране и какво гориво се изплозва. Аз лично предпочитам да зареждам алпин дизел на ОМВ.

                            Коментар


                              #15
                              Нормално

                              Съгласен съм с теб стот но зависи пък какво извънградско правиш ако е софия В.Търново може да паднеш и на 5/100,но ако минаваш проход и два три пъти някой те ядосат и се наложи да я вкараш в критичните се вдига разхода.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X