Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпрата е в историята; впечатления FIAT... VS NISSAN SUNNY

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Темпрата е в историята; впечатления FIAT... VS NISSAN SUNNY

    Та искам само да споделя преживявания от скоро!Продадох темпрата 1.9TDs SW. и скочих на Ниссан Съни 1.6 16клапана с газ.Преди да карам темпрата карах Пунто 1.2 16клапана, а брат ми в момента ката Браво 1.6 16клапанаДа ви кажа, след като се качих в ниссан-а и го покарах ден, два, разбрах защо Фиат си е Фиат, и защо Ниссан е Ниссан, колата е по-кефеща от всички фиатове, които съм карал! Просто не мога да повярвам, че една марка може да пусне кола по-нов модел /към 93-4 г, говоря за на брато Браво-то/ и тя реално да е по скапана от кола същия клас, с 3-4 години по дърта като модел! Става дума за всичко!За интериор, табло, уреди, комфорт, возия, и т.н.само дизайна на италианките не се отрича!Ама ако някой от вас смени тея фиатове с японска кола ще види, че разликата е от небето до земята!П.с. разхода на ниссан-а е със 2 литра градско по нисък от този на бравото, на газ с 10 лева минавам 95-100 км, ако я карам до 2.800-3000 оборотам и пускам по инерция /не е в задръстванията/ а в услиен трафик са 85км с 10 лева /10.5литра/Няма да откажа кометар на никой, и темата я пускам само за да ви изкажа впечатления!ето ви и малко снимки на ниссан-а
    Прикачени файлове
    Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
    PETROL/LPG, pioneer P7600

    #2
    тези исани са хубави имах такъв служебеннаистина е по добър от бравотоимам преки впечатления от японско,honda crx 1.6 16в 136кс,много хубава кола-но е 91гкато се замисля наистина гори доста малко 8-9 градско като се кара до 2500обизвън града съм стихал до 6 със 130км/h София-Пловдивградско като я "сритам" удря 10-11но аз още не съм дорасъл да потдържам японска кола

    Коментар


      #3
      Ами да поговорим за потдръжката на Японския автомобил, дали е по добра за джоба ни? Много ме съмнява а и старата година на производство не е никак добра привилегия за покупко - продажбата на такъв автомобил така наричаните "вечно твой". Успя ли да му смениш консумативите, ако е да сподели с нас колко по скъпо ти излезна от смяната на Фиат консумативите!
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Porsche 944 S2
      http://www.valmcrae.snimka.bg/
      http://vbox7.com/user:val_mcrae
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        никой не е казал че фиат е най великата кола но просто за цената си сравнена с това колко е дърта колко екстри има и красотата на колата мисля че фиатката е добро решение ти да не мислиш че сънито е най великата кола а пък нали затова има толкова фирми производителки на автомобили и всички те се продават кои по добре кои не чак толкова-както е казано 100 човека 100 различни мнения
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          аз пък лично не намирам нищо по хубаво на това съни от моя фиат !!! японските коли (старите ) не ги харесвам защото вътре си като в конструктор лего ...иначе са по здрави от фиатите спор няма
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            tomazo написа:
            аз пък лично не намирам нищо по хубаво на това съни от моя фиат !!! японските коли (старите ) не ги харесвам защото вътре си като в конструктор лего ...иначе са по здрави от фиатите спор няма
            не знам кое им е по-здравото от фиатите ама по въпроса за двигател надали си особено прави да не забравяме все пак че Нисан за ЕУ се прави в Испания както примерно Тойота е в Англиятака че за моделите които се продават на европейския пазар(имам предвид по-новите разбира се) си правете сметка колко са японски
            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

            Коментар


              #7
              Аз не знам как човек може така да си изкриви душата В тоя гробник тоя Нисан няма нищо по хубаво от Фиат БравотоКачи се ти на Браво 2000 20клапана и ела кажи бате е то това е кола БОЖЕ Трагнал да сравнява несравнимото Их ядосах се значи Моля да бъда извинен
              Прикачени файлове
              Alfa Romeo 146 JTD

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                наистина е по добър от бравото
                предполага се че мнението си е единствено и само твое нали ?!
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар


                  #9
                  май никой не е разгледал темата с линка дето съм пуснал за бравотата наистина всяка кола си има своя чар .
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    Re: Темпрата е в историята; впечатления FIAT... VS NISSAN SU

                    turbobanana написа:
                    Та искам само да споделя преживявания от скоро!Продадох темпрата 1.9TDs SW. и скочих на Ниссан Съни 1.6 16клапана с газ.Преди да карам темпрата карах Пунто 1.2 16клапана, а брат ми в момента ката Браво 1.6 16клапанаДа ви кажа, след като се качих в ниссан-а и го покарах ден, два, разбрах защо Фиат си е Фиат, и защо Ниссан е Ниссан, колата е по-кефеща от всички фиатове, които съм карал! Просто не мога да повярвам, че една марка може да пусне кола по-нов модел /към 93-4 г, говоря за на брато Браво-то/ и тя реално да е по скапана от кола същия клас, с 3-4 години по дърта като модел! Става дума за всичко!За интериор, табло, уреди, комфорт, возия, и т.н.само дизайна на италианките не се отрича!Ама ако някой от вас смени тея фиатове с японска кола ще види, че разликата е от небето до земята!П.с. разхода на ниссан-а е със 2 литра градско по нисък от този на бравото, на газ с 10 лева минавам 95-100 км, ако я карам до 2.800-3000 оборотам и пускам по инерция /не е в задръстванията/ а в услиен трафик са 85км с 10 лева /10.5литра/Няма да откажа кометар на никой, и темата я пускам само за да ви изкажа впечатления!ето ви и малко снимки на ниссан-а
                    Айде да се пробваме някой път да се дръпнем с ланчата ми?Може и с на Митко фиатчето да пробваш да видим колко бега този Нисан
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      Това, че брат ти не си подържа Бравото не означава че нисана е по-добър.От Браво до браво има голяма разлика!!!интериор, табло, уреди... <--- а това е най-смешно от всичко.П.С. В сравнението на двата модела единствено може да си прав ,че японската кола е по-здрава за всичко друго просто си превъзбуден от новата ти кола, спокоино нормално е

                      Коментар


                        #12
                        РЕ!

                        1. никой от вас и грам не знае брат ми колко си поддържа бравото...2. Никой не ти говори за кола 150 коня и топ версия, дали е по-добра или не е! /относно бравото 2000/16/3. Ниссан-а не е уникален с нищо, ама това че една кола /фиат/ е зела акъла на някой не значи че всички други коли са по тъпи4. Ниссан-а ми е правен в АНГЛИЯ, не в Испания!5. Може да се дръпнем и с на митко фиатчето и с на баба ми трабантчето, въоще не му пука, и не ми пука и кой ще бие, нямам против!6. Момчето от което взех колата нищо не разбира от коли, и ми каза, че за година и половина, по колата е сменил само накладки!!! /масло и филтри разбира се/ Надали някой фиат, който е извън гаранция може да се похвали с това!Аз сега смених само лагерите на главините отпред!7. Колата стува по-малко от ВСЯКО БРАВО, а по екстри и грам не му отстъпва8. Таблото е 10 пъти по готино от това на бравото! /всички знаете онова прословуто табло на браво, дето има 3 неща на него жалко, че не мога да намеря снимка сега, онова дето има само температура, скоростомер и скала за бензина))/ и на това му се казва информативност.9. Не казвам, и никога не съм казвал, а надали ще кажа, че ниссан-а ми е велика кола /това което много хора тука казват за свойте си коли/10. надявам се да няма правописни грешки11. брат ми няма да си смени бравото с ниссан, поне не и докато не му писне колата!12. Реномето на марката НИССАН не се крепи на форум, или нуждата на някой от кола, евтина за подръжка, а на качествени коли. /за фиат си мислете вие... а и аз/13. Ако някой се съмнява в някоя моя дума, да дойде ще го повозя без пари и ще си побъбрим приятелски...14. ако някой има въпроси, нека пита, ако мога ще отговоря15. Не съм влюбен в колата си!16. Ако някой иска дръпка, поне да каже с каква кола ще е, щото " ЕЛА ДА СЕ ДРЪПНЕШ С МОЙТА ЛАНЧА, не звъчи много обнадеждаващо/17. Не се ядосвайте от това, че някой не харесва фиат, нормално е /аре няма да се засягаме/18. Поздрави на всички, и нека темата седи дълго време на 1во място19. За частите не съм съгласен, защото не ги намирам по-скъпи от тези на бравото например /лагера ми е към 60 лева, за УНО е 42лв, последно за уно купувах!/20. чао, и чакам отговори!
                        Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
                        PETROL/LPG, pioneer P7600

                        Коментар


                          #13
                          Re: РЕ!

                          turbobanana написа:
                          4. Ниссан-а ми е правен в АНГЛИЯ, не в Испания!
                          все таяне е от най-японските нали?освен това тази тема дето си я пуснале все едно да метнеш мишка в змиярникно все пак аз уважавам мнението ти от което личи че не си голям фен на ФИАТ
                          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                          Коментар


                            #14
                            Нещата са ясни всеки има собствено мнение друг е въпроса как точно се изразява то.Мене изобщо не ми се нрави че колегата turbobanana’’плюе’’ върху марката автомобили която събира в този прекрасен форум всички ни пп.друг е въпроса че аз на толкова безхарактерна кола никога няма да се кача
                            Alfa Romeo 146 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Нисана не е лош,ама е карбуратор и е моралоно остарял
                              _______________________________________
                              0885261834

                              Коментар

                              Working...
                              X