Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да популяризираме форума в bgtop.net

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да популяризираме форума в bgtop.net

    Просто цъкнете тук
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    #2
    Ами идеята ти е отлична безсорно. И без това ще се подкрепи инициативата "Да си направим листовка!". Само се надявам да не стане виртуална борба за първото място ... пък и да стане, какво от това. Мисля, че сме каде по напред от смешния фирум на GTI (да ме извиняват) на 15 място!!
    "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
    Кара любимата червена Brava 1,4 12V

    Коментар


      #3
      Колеги форума вече е добавен ето и директен линк за гласуванеhttp://bgtop.net/in.php/1139776282. Оттам може да намерите нашия сайт с търсачката и да го оцените
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Ахх и внимавайте като давате мнение, да попълните и рейтинга. Аз трябваше да си оправя и-мейла и то като се reload страницата отишло на едно. И сега в мненито ми пише, че давам рейтинг 1 , добре че това не се отразява на гласуването
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Колеги, премествам темата в "Предложения за форума", където й е мястото.Много ме радва, че поемате инициатива за промотирането на сайта
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Абе то добре, ама не сте дали правилния линк за гласуване, гласува се от тук - http://bgtop.net/in.php/1139776282Пише дали гласът ви е отчетен. Можете да гласувате всеки ден през 24 часа. Преди да го натисна беше на 0, така че действайте.

            Коментар


              #7
              ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...Едит: Ей сега видях и че не съм първия, това май ме вкарва и мен в категорията...
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                vesko написа:
                ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
                Оставете го това с оценката от 1 до 10. Няма никакъв смисъл от него, то служи само ако дадени сайтове са с еднакви входящи хитове да сложи този с по-голяма оценка по-нагоре. Най-важно е да се натиска линка който дадох по горе. Това с оценката и коментарите няма никакъв смисъл.

                Коментар


                  #9
                  И аз дадох своя глас

                  Коментар


                    #10
                    Речено - сторено! И така всеки ден /през 24 часа/. Както е казал другаря Г. Димитров "Колелото на историята се върти и ще продължава да се върти до окончателната победа на .... Клуб ФИАТ България!"
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      mvmrik написа:
                      vesko написа:
                      ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
                      Оставете го това с оценката от 1 до 10. Няма никакъв смисъл от него, то служи само ако дадени сайтове са с еднакви входящи хитове да сложи този с по-голяма оценка по-нагоре. Най-важно е да се натиска линка който дадох по горе. Това с оценката и коментарите няма никакъв смисъл.
                      Прав е колегата правилният линк е http://bgtop.net/in.php/1139776282. Оттам с трсачката може да намерите наия сайт и да го оцените. Сори за объркването
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #12
                        divaka написа:
                        mvmrik написа:
                        vesko написа:
                        ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
                        Оставете го това с оценката от 1 до 10. Няма никакъв смисъл от него, то служи само ако дадени сайтове са с еднакви входящи хитове да сложи този с по-голяма оценка по-нагоре. Най-важно е да се натиска линка който дадох по горе. Това с оценката и коментарите няма никакъв смисъл.
                        Колега тоя линк дето си го дал е да ти покаже всички сайтове. Този http://bgtop.net/index.php?q=fiat+&s...D2%FA%F0%F1%E8 е директно към сайтовете, които са свързани с фиат. Просто ако се отвори от линка, който си дал трябва нашия сайт да се търси с търсачката и отиваме пак на страницата, чийто линк съм дал. Така че е по-удобно с този тук. Ако не вярваш отиди на всички сайтове, след това търси фиат и ще видиш, че пак на този тук ще излезеш. Иначе е важно само каква оценка давате на сайта като гласувате. Това с оценката при коментара не важи. Не се безпокойте. Само се чудя кой ли е дал 10 негативни гласа Иначе в категория аво сме вече на 36 място ...Давайте колегии
                        Оффф, абе човек, като натиснеш линка който съм дал се генерира входящ хит и по-този начин се изкачва сайта нагоре в класацията. Много ясно че отваря категорията авто, този линк не е да ходиш да гледаш сайта а да гласуваш за него. С всяко натискане се гласува. От това твойто нищо не се гласува. Виж че вече станаха 10 входящите от моя линк, а бяха 0 преди да го покажа.

                        Коментар


                          #13
                          Хмм да сега те рабрах.. .Та колеги, значи първо цъкате на >http://bgtop.net/in.php/1139776282, пък после може с търсачката да намерите нашия сайт , като го намерите и цъкнете на линка към сайт-асе отчита2 гласа- един, че от нашия сайт сте поетили бгтоп и един, че от там сте посетили нашия сайт.За класацията се взима предви входящите кликвания, тоест от този линк дето е горе. След това можете и да поставите оценка
                          FIAT BRAVO 1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Можете да си добавите в подписите бутон които да напомнят на забраванковците, че трябва да се гласува постоянно Мъникът е с 3 места пред "ЖеТеИ" 12 Форум на Фиат 126п феноветеОфициален форум на феновете и собствениците на Фиат 126p в България :P
                            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                            Коментар


                              #15
                              Колеги цъкайте бре, кво става? Само 15 входящи цъкания имаме...Два поста по-нагоре е линка, който просто трябва да цъкнете...
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X