Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Типо 2,0, Купе 2,0 и Ланча Тема 2,0 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Типо 2,0, Купе 2,0 и Ланча Тема 2,0 на части

    Здравейте колеги, продавам част от ненужните вече автомобили от колекцията ми. Колите се продават на части. Типото е Грандтуризмо 2,0 8 клапана мишо сив металик. Купето е 2,0 16 клапана жълто на цвят. Темата е тъмно син металик. И трите автомобила са с доста екстри, като Темата и Купето са с климатици. ще опитам да кача снимки.Телефона ми е 0885 061 999 Стоил
    Прикачени файлове

    #2
    Колега защо даваш купето на части?Вижда ми се здраво на външен вид.Проблеми с двигателя ли нещо?

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      Ами не, двигателя си е перфектен. Има проблем с номера на рамата и няма как да се оправи.

      Коментар


        #4
        На някой нещо да му трябва.

        Коментар


          #5
          Колега от жълтото купе искам да попитам за цялото купе без двигателя, скоростите, компютъра и климатика колко пари ще искаш?

          Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

          Коментар


            #6
            Здрасти колега, както вече ти отговорих Купето НЯМА ДОКУМЕНТИ, предна броня, фарове, халогени, уплътнения на вратите, вътрешно огледало и предното стъкло е спукано.Приятен ден

            Коментар


              #7
              Колега разбрах те още от началото, че НЯМА ДОКУМЕНТИ!Относно за фаровете и бронята и т.н. не знаех, че липсват.Все пак не пишеш във форума какво е продадено за да знаеме какво е останало!Просто питам за купето БЕЗ ДОКУМЕНТИ колко искаш, но щом ги няма тези работи вече не се интересувам от колата.Лек ден.

              Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

              Коментар


                #8
                re

                Колега качи снимка и дай цена за волана от купето.
                Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
                Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

                Коментар


                  #9
                  Колега Сторми, съжалявам ако съм бил груб, но не можех да си обясня за какво ти е по дяволите купе без регистрация, тоест кола която не може да се движи. Останах с впечатлението че не сме се разбрали нещо.Снимки на волана след събота.

                  Коментар


                    #10
                    VET написа:
                    Колега Сторми, съжалявам ако съм бил груб, но не можех да си обясня за какво ти е по дяволите купе без регистрация, тоест кола която не може да се движи. Останах с впечатлението че не сме се разбрали нещо.
                    Мислех направо да сложа друг двигател и другото купе дето мислех да го взимам коша е здрав и да направя едно цяло от двете, че на другото отзад е много смачкано, но вече няма значение...

                    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                    Коментар


                      #11
                      На някой нещо да му трябва? С радост ще го ощавя. Майтапя сееееее.

                      Коментар


                        #12
                        VET написа:
                        На някой нещо да му трябва? С радост ще го ощавя. Майтапя сееееее.
                        Колко искаш на 15-ките от купето ?Колко искаш на спирачните апарати и дисковете от типото ?
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #13
                          На някой нещо да му трябва още.

                          Коментар


                            #14
                            Интересува ме отзад табелката над номера и евентуално някаква цена ?
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              #15
                              Колега интересуват ме следните неща от Купето-страничен мигач ляв -светлоотразител на задната броня десен -черната пластмаса на дясното огледало, подобна на дълъг нокът Дай отговор и цена моля, тук или на ЛС

                              Коментар

                              Working...
                              X