Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Планинско Узана,IV кръг от Планинския шампионат на България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Планинско Узана,IV кръг от Планинския шампионат на България

    Така,малко пускам темата след като състезанието мина,но така се случи.Общо взето много интересно трасе,много публика и много шарено време особено в събота.До старт бяха допуснати 41 автомобила,като расовите машини бяха двете Ево 9-ки на Паунов и Царски , Ескорт Косуърт-ите на Тихомир Златков и Антон Благоев , Импреза-та на Николай Кискинов която на тренировките счупи диференциал и не стартира в неделя, Пунтото на Иван Ганчев.Аз лично бях само днес,т.е. на самото състезание и с голямо учудване установих че с 4-то време от тренировките е Иван Ганчев с Фиат Пунто Кит Кар в група А6.Просто бях изненадан че кола с един мост може да даде такова време и да остави доста по-мощни машини зад себе си.Явно на адаша много му е паснала тази кола и си я караше доста добре което си личи и по времената.Интересното е че зад него на близо 5,5 сек разлика за двата манша завърши младата габровска сензация Денислав Шишев с БМВ Е30 V8.Тук най-интересното е че кола с мотор V8 5000 кубика(мотора е от БМВ Е39 М5),задно предаване и двойни коне на Пунто-то е доста по назад от него.Е какво да се прави Фиат си е Фиат,не трябва да се забравя Най-добро време постигна Николай Паунов,като втори е Тихомор Златков.Илия Царски получи повреда по време на втория манш на 300-400 м след старта.Като Паунов е първи в А8, Златков в Х4 , Иван Ганчев в А6, Теодор Тодоров с Даихатцу Шарад В Х1 , Стефан Стоев е първи в Х2 , Иван Шопов в Х3.За повече инфо за времената в сайта на федерацията http://www.bfas-bg.org/results_3.html
    Прикачени файлове
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    #2
    Прикачени файлове
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Забравих да добавя ,че случайно на ОМВ-то в Габрово видяхме Дани Живков,притежателя на няколко Интегралета , едното е особено забележително с което се пуска по планинските,но явно беше дошъл като зрител като нас с ето този екземпляр от колекцията си П.П.А познайте от де са снимките и къв фурор направи тази "стокаджийка"
      Прикачени файлове
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Що не се обади бе,умрях от скука два дена,горе на финала.Въоражиха ме с по една резервна гума за трите отборни бегачки,крик и кръстачка.
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          #5
          И аз щях да дойда ама празнувах рожден ден в събота и нямаше как да стане!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Red Storm написа:
            Що не се обади бе,умрях от скука два дена,горе на финала.Въоражиха ме с по една резервна гума за трите отборни бегачки,крик и кръстачка.
            Що,щото ние бяхме на втория обратен,да не мислиш че щяхме да се бъхтим 5.8км догоре пеша ,а и само неделя бяхме
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Ето снимки на всички бегачки след финала.
              Прикачени файлове
              brava 1.6_v16 elx

              Коментар


                #8
                motikas,бил си на два метра от мен.Бяхме седнали на тревата с един колега и чакахме да свърши закрития парк,за да приберем колите(чeрвения Форд N 146 и червеното Ево 9)до хотела.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  ivanko_rs написа:
                  Red Storm написа:
                  Що не се обади бе,умрях от скука два дена,горе на финала.Въоражиха ме с по една резервна гума за трите отборни бегачки,крик и кръстачка.
                  Що,щото ние бяхме на втория обратен,да не мислиш че щяхме да се бъхтим 5.8км догоре пеша ,а и само неделя бяхме
                  Аз в 8,45h,преди да затворят пътя, тръгнах нагоре с един черен Голф ГТИ.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    #10
                    Red Storm написа:
                    Аз в 8,45h,преди да затворят пътя, тръгнах нагоре с един черен Голф ГТИ.
                    Това накрая не го споменавай ,че е табу
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #11
                      Предлагам на Бузлуджа да си направим твърда среща. Ако сте там. Аз съм покрай екипа на Николай Ганев със Заставата.
                      Прикачени файлове
                      brava 1.6_v16 elx

                      Коментар


                        #12
                        Колегата "Red Storm" ти да не си от отбора на Паунов?

                        Коментар


                          #13
                          Да,познаваме ли се?
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            #14
                            motikas написа:
                            Предлагам на Бузлуджа да си направим твърда среща. Ако сте там. Аз съм покрай екипа на Николай Ганев със Заставата.
                            Преди това сме на Кюстендил.
                            Octavia RS
                            Evo 10-служебната играчка.

                            Коментар

                            Working...
                            X