Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пружини за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пружини за Пунто

    Продавам 4 пружини за Пунто 35лв едната
    Слагайте си коланите

    #2
    Пружините са нормални за Пунто свити са малко с цел колата да е по-ниска и по-стабилна .Само пружините са .
    Слагайте си коланите

    Коментар


      #3
      Защо да не вършат аз си смених само пружините , защото исках колата да ми е малко по-висока и нямам проблем ако някои иска по ниска кола защо да не си сложи по-къси пружини
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #4
        защото като сложиш нормални амортисьори с по ниски пружини само ще намалиш отвора между гумите и калниците,но така гумите ще опират в калниците при неравности защото амортисьорите не са по-тварди..затова ти трябва комплект амортисьори + пружини... и аз тарся комплект..

        Коментар


          #5
          пружините оригинални ли са и допълнително скъсявани или са си спортни по-къси ?
          Madness Motorsport
          (\__/)
          (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
          (")_(") signature to help him gain world domination.

          Коментар


            #6
            Пружините са оригинални , но са нагрявани и са сгънати и са по-къси Цената е колкото дадеш ( ако те интересуват) жал ми е да ги хвърля а ми заемат мн място и искам да ги продам възможно най-бързо.
            Слагайте си коланите

            Коментар


              #7
              с това награяване се променят ка4ествата на метала а на мен ми трябват точно спортни пружини по твърди и по къси с 40мм. защото и амортисьорите са ми такива ... не ми се правят експерименти точно с окачването защото и стила на шофиране ми е малко луд ... мерси все пак за бързия отговор !
              Madness Motorsport
              (\__/)
              (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
              (")_(") signature to help him gain world domination.

              Коментар


                #8
                Аз си купих спортни пружини Weitec некви немски са зелени мн яко изглеждат и сега тия които бяха не ми се хвърлят
                Слагайте си коланите

                Коментар


                  #9
                  от къде ги взе и колко пари ако не е тайна ? Че съм се отрепал да търся и или няма или ме отрепват с цени по окола 400лв !!!
                  Madness Motorsport
                  (\__/)
                  (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                  (")_(") signature to help him gain world domination.

                  Коментар


                    #10
                    не мога да ти кажа веднага от къде защото ми ги поръчаха от сервиза в който си карам колата , но бяха на мн добра цена 260 лв комплекта :D не знам обаче като са ти различни амортисъорите дали ще станат тези За каква кола става вупрос за пунто ли ? Ако искаш мога да ти кажа сервиза отиваш там казваш им , че искаш такиви пружини като моите те си знаят от къде са ги купили само кажи ако искаш така да направим и да ти казвам сервиза отиваш и се оправяш :D
                    Слагайте си коланите

                    Коментар


                      #11
                      колата е пунто спортинг 16в .. мерси все пак но май няма да се разхождам до софия за едни пружини поразпитах тук там и горе доло на същата цена ще ги намеря и в пловдив а за моите амортисиори са идеални тези пружини
                      Madness Motorsport
                      (\__/)
                      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                      (")_(") signature to help him gain world domination.

                      Коментар


                        #12
                        супер слагай и търкаляи от пунто по-хубаво няма :D аз миналия път тъкмо ти отговорих и видях че си от пловдив и се досетих че надали ще тръгнеш до софия за едни пружини ама вече беше късно
                        Слагайте си коланите

                        Коментар

                        Working...
                        X