Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко върви едно Браво ХГТ ???

    Питам колко върви бравото, понеже преди известно време до мен на светофара застана едно такова( аз съм с Ксара ВТС).Шофьора му се вживяваше в ролята на Шумахер и ми се форсираше.Тръгнахме и след около 350м вече му бях направил 2-3 коли.На следващия светофар го видях да застава до едно БМВ 320д (от най-новите) и то му причини ужаси в главата!Та мисълта ми е тия бравоци само звук ли вадят? Толкова ли си вървят или...?

    #2
    ми колега .. мойто върви 1ва - 65, 70 на 7000 об , 2ра 120-5 на 7000, 3та 160-5, 4та - 200 вървя на 5 та обръща стрелката .. говорим си за браво без климатик и без чип
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    Коментар


      #3
      s00rry написа:
      ми колега .. мойто върви 1ва - 65, 70 на 7000 об , 2ра 120-5 на 7000, 3та 160-5, 4та - 200 вървя на 5 та обръща стрелката .. говорим си за браво без климатик и без чип
      Ти сериозно ли си вярваш?

      Коментар


        #4
        Ми незнам, мене много куцо ми се видя, иначе звукът много ми харесва.Бях се мераклисал на ХГТ , но ксарата изпадна у далаверата и чесно да кажа не съжалявам.Другия вариянт е проблемът да е бил в Шумахер (шофьора) ?

        Коментар


          #5
          Във форума имаше едно за 3500 ... лв.
          Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
          ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
          ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
          ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

          Коментар


            #6
            Ех като почнете така.VTS е ниво на оборудване.Има както бензинови VTS, така и дизелови.Отде да знаем твойта каква е ? Ако си 2,0 16v може и да си пред него.На Ксарата също са дълги скоростите.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Ех като почнете така.VTS е ниво на оборудване.Има както бензинови VTS, така и дизелови.Отде да знаем твойта каква е ? Ако си 2,0 16v може и да си пред него.На Ксарата също са дълги скоростите.
              Така е, моя грешка! 2.0 16v съм, но за скоростите не съм съгласен! На 1-ва 60км/ч със 7300об./мин., 2-ра 100, 3-та 150, 4-та 200, 5-та 240+.По-скоро скоростите са много добре сметнати и как да ти кажа, няма пад в оборотите м/у 1-ва и 2-ра и м/у 2-ра и 3-та!

              Коментар


                #8
                пак оправдания толкова си вървят
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #9
                  Сигурен ли си ?Имах Ксара 1.6 - 88к.с.С оригиналната ск. кутия 1ва- 60, 2ра 105После се скапа и ми сложиха някаква друга, на 2 ра правеше 120.Говоря изцеждане до прекъсвач.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    стига глупоститова не е от значение,колко прави на 1ва или 2раа за колко време ги прави
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      #11
                      emzo написа:
                      Сигурен ли си ?Имах Ксара 1.6 - 88к.с.С оригиналната ск. кутия 1ва- 60, 2ра 105После се скапа и ми сложиха някаква друга, на 2 ра правеше 120.Говоря изцеждане до прекъсвач.
                      Убеден съм!!! Нали това ти разправям че много добре са сметнати! Докато на 2-ра със 100км/ч е на 7300 об./мин. биеш 3-та и колата на 3-та е още в обороти и направо продължава да дърпа.Няма го тоя пад в оборотите като при твоята примерно 1.6!

                      Коментар


                        #12
                        alekzz163 коня ли е твойта
                        бмв форевар м5

                        Коментар


                          #13
                          beboka11 написа:
                          alekzz163 коня ли е твойта
                          Така се говори

                          Коментар


                            #14
                            добре върви
                            бмв форевар м5

                            Коментар


                              #15
                              И добрееее гори :D
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X