Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газ за Tipo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газ за Tipo

    здравейте хора....искам да питам колко струва газова уредба за Типо 1.4 или 1.6....има ли значение дали е карбуратор или инжекцион ???10х
    няма

    #2
    Re: Gaz za Tipo

    otv написа:
    здравейте хора....искам да питам колко струва газова уредба за Типо 1.4 или 1.6....има ли значение дали е карбуратор или инжекцион ???10х
    има значение за карбуратор е по евтина но колко точно не знам
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      С турски изпарител - около 350-380 лв.С BRC - около 400.Всичко зависи къде и кой ще я слага.За моноинжекцията допълнително емулатор на ламбдата!
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        BRC за моноинжекция - 380лв. с бутилката и монтажа в Търново.
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #5
          Аз съм с моно и нямам емулатор никакъв!Проблеми до сега нямам!Така че не виждам голяма разлика между карба и моното в цената ама.. кой знае
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            BO написа:
            Аз съм с моно и нямам емулатор никакъв!Проблеми до сега нямам!Така че не виждам голяма разлика между карба и моното
            Ако си с моя мотор и караш без емулатор ,след 1 седмица няма да можеш изобщо да запалиш на бензин!Така, че емулатора си трябва,поне за моята спецификация!Иначе ,моята газова струва 300 лв. с монтажа с турски изпарител Фема-лизенз на Ловато-вече 1 г. никакви дертове!
            Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Аз съм с моно и нямам емулатор никакъв!Проблеми до сега нямам!Така че не виждам голяма разлика между карба и моното
              И аз без симулатор на ламбда сондата изкарах 1 седмица и започнаха проблеми при студен двигател Иначе разликата в изпарителите е, че за моноинжекция се води електровакуумен, а за карбуратор е само вакуумен. Разликата между двата да е 20 лв.
              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

              Коментар


                #8
                Колеги, аз съм с Lovato но не знам дали имам емулатор на ламбда сондата. Как мога да проверя? Във всеки случай имам страшни проблеми при работа на двигателя на бензин?

                Коментар


                  #9
                  Кажи най-напред за каква кола и какъв двигател става въпрос
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар


                    #10
                    Кюстендил - АГУ с изпарител Voltran, 25 литрова бутилка и монтаж - 280 лв. - юни 2005.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Tipo 1,6 mono injekcia

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day написа:
                        Кюстендил - АГУ с изпарител Voltran, 25 литрова бутилка и монтаж - 280 лв. - юни 2005.
                        Бах, аз през септември мисля в Кюстендил я монтирах същата, само че имам и емулатор. Обаче ми струваше бая повече- 350 лв., ти при кой майстор отиде и имаш ли плочка?

                        Коментар


                          #13
                          Alehin написа:
                          Tipo 1,6 mono injekcia
                          От ламбда сондата (предполагам, че знаеш къде е) излизат 3 или 4 кабела. При мене са четири - два бели, сив и черен. Тези кабели стигат до куплунг, който се намира до релето на бензинова помпа и от там отиват в ЕКУ-то. Релето на бензиновата помпа пък се намира по средата отзад (зад двигателя)в една черна пластмасова кутия. По принцип (поне аз го направих така) се прекъсват сивия и черния кабел от ламбда сондата и се свързват със симулатора. Виж ако имаш прекъсване на кабелите на ламбда сондата и свързано нещо на това място, според мен би трябвало да имаш симулатор.
                          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                          Коментар

                          Working...
                          X