Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

punto vs. BMW

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    punto vs. BMW

    здравейте фенчета на пунто : тази седмица бях на едни гонки и засекох един стар познат които има бмв 116 на гас и цяла вечер ми се присмива и се иска да се дърпаме. пунтото ми е 1.3 75hp аз се му отказвах заштото си мислех че ште ме бие, но какво се оказа от старта до финала аз си го водех и така го бих :D:D

    #2
    Re: punto vs. BMW

    _pHeNoMeNa_ написа:
    здравейте фенчета на пунто : тази седмица бях на едни гонки и засекох един стар познат които има бмв 116 на гас и цяла вечер ми се присмива и се иска да се дърпаме. пунтото ми е 1.3 75hp аз се му отказвах заштото си мислех че ште ме бие, но какво се оказа от старта до финала аз си го водех и така го бих :D:D
    Ако я кара на бензин тая първа серия си мисля ,че нямаш особени шансове...Все пак на него по каталог му дават до 100 10.8 ,а на теб 12 секунди...Ако я кара на газ резултата е ясен...Пък задкормилното устройство си оказва много голямо влияние...ПП:После присмиваше ли ти се ??? Май скоро няма да се видите ми се струва... Натрил си му носа...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      да направо го е срам и след това не спря при другите ми замина малко по надолу:Д явно да не го гледат :Д

      Коментар


        #4
        Браво,братле!Само Бебето да не надуши тая тема,че пак ще стане 50 страници! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
        Fiat Punto 1.1 6Speed

        Коментар


          #5
          beast31 написа:
          Браво,братле!Само Бебето да не надуши тая тема,че пак ще стане 50 страници! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          Бебето си остри моливите и всеки момент ще се включи
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Честита победа колега,но я пак уточни с какво БМВ си се гонил че нещо не ми се връзва.На БМВ-то му дават 0-100 за 9.8сек и е 122 коня(ако 116)Да не е било 316???

            Коментар


              #7
              Punto 1.4T написа:
              Честита победа колега,но я пак уточни с какво БМВ си се гонил че нещо не ми се връзва.На БМВ-то му дават 0-100 за 9.8сек и е 122 коня(ако 116)Да не е било 316???
              Аз пък гледах в един сайт ,че е 115 коня и му дават 10.8... Интересно...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Стига ти бе хора какво се хвалим какво сме минали аз неска изпреварих една 750и ама не прая тема (беше на светофара на който аз спрях и преминах 20сек преди да светне зелено
                Subaru B9 tribeca 3.0
                Peugeot 307 04
                Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                Fiat Brava 1.6 16V 103

                Коментар


                  #9
                  колега аз сам обуркал с писането извинявай 316 1.6 100 и неколко коня е на гас май

                  Коментар


                    #10
                    _pHeNoMeNa_ написа:
                    колега аз сам обуркал с писането извинявай 316 1.6 100 и неколко коня е на гас май
                    Това изчерпа темата Те 320-ките са куци, а 316....
                    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                    Коментар


                      #11
                      _pHeNoMeNa_ написа:
                      колега аз сам обуркал с писането извинявай 316 1.6 100 и неколко коня е на гас май
                      Феномена,тъкмо да те питам пича с БМВ-то дали е карал на ръчна...или пък на задна,но след този пост нещата ми се изясниха :DП.П. Без лоши чуства,но срещу 116 било то и на газ нямаш никакъв шанс.
                      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                      Коментар


                        #12
                        Re: punto vs. BMW

                        _pHeNoMeNa_ написа:
                        здравейте фенчета на пунто : тази седмица бях на едни гонки и засекох един стар познат които има бмв 116 на гас и цяла вечер ми се присмива и се иска да се дърпаме. пунтото ми е 1.3 75hp аз се му отказвах заштото си мислех че ште ме бие, но какво се оказа от старта до финала аз си го водех и така го бих :D:D
                        А такъв двигател пунто 1.3 75 не съществува 1.2 е!Мисля че трябва и това да споделиш на състезатела с БМВ-то и ще му стане още по-криво каква щаига си е купил!Бях се заканил да не пиша в тоя раздел никога ама не се сдържах! :D
                        Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                        Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                        Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                        Alfa Romeo 155 2.0 8V

                        Коментар


                          #13
                          ебати пунтото,да не е с нитропрадаваш ли го
                          бмв форевар м5

                          Коментар


                            #14
                            beboka11 написа:
                            ебати пунтото,да не е с нитропрадаваш ли го
                            Оооо професоре
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Има Пунто 1.3 самоче е 70 коня... от 2003г. се произвежда.

                              Коментар

                              Working...
                              X