Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat punto 1.2 VS corsa 1.5 TDS isuzu motor

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat punto 1.2 VS corsa 1.5 TDS isuzu motor

    просто нямаше шанс срещу мен с тази печка

    #2
    Ти си истински играч

    Коментар


      #3
      Punto 1.4T написа:
      Ти си истински играч
      И би ли ми казъл кое е толкова смешното ?
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Punto 1.4T написа:
        Ти си истински играч
        И би ли ми казъл кое е толкова смешното ?
        Понеже колегата е с турбалака (1.4Т) и се хили на слабите коли, но факта че 1,2 атмосферен бензинов мотор е разцепил 1,5 турбо дизел с приблизителна маса на колите говори по-вече от кикотенето на 1.4Т
        coupe 1,8 16V

        Коментар


          #5
          Не се подигравам на колата или нещо от сорта,просто ми е смешно как го е написъл колегата а и като имам предвид другите му постове...

          Коментар


            #6
            Колкото и да съм фен на Фиат , си мисля ,че тая Корса май май не е била както трябва...Все пак 1.5 тдс...май няма ми се струва ,на Опел не са ли TD и CDTI?А впрочем какво ти е Пунто-то - 60 или 75 или Спортинг,ако е 75 Корса-та ще е отзад ,но ако е 60 ти ще си отзад (за Спортинга няма да споменавам),говорим за 1.5 ТД Корса...Ако е както казваш тдс ,което ще рече ,че ч comonrail ,демек CDTI ,там вече нямаш никакви шансове ,пък и там не е 1.5 ,а 1.7 100к.с.(за Корса Ц) и 125к.с.(за Корса Д)!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Punto 1.4T написа:
              Не се подигравам на колата или нещо от сорта,просто ми е смешно как го е написъл колегата а и като имам предвид другите му постове...
              това ме подсеща за един ентусиаст с браво 1.2 дето спукал един голфар
              coupe 1,8 16V

              Коментар


                #8
                пак обречена тема
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #9
                  beboka11 написа:
                  пак обречена тема
                  Професора се изказа
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    Predatorsi написа:
                    Колкото и да съм фен на Фиат , си мисля ,че тая Корса май май не е била както трябва...Все пак 1.5 тдс...май няма ми се струва ,на Опел не са ли TD и CDTI?А впрочем какво ти е Пунто-то - 60 или 75 или Спортинг,ако е 75 Корса-та ще е отзад ,но ако е 60 ти ще си отзад (за Спортинга няма да споменавам),говорим за 1.5 ТД Корса...Ако е както казваш тдс ,което ще рече ,че ч comonrail ,демек CDTI ,там вече нямаш никакви шансове ,пък и там не е 1.5 ,а 1.7 100к.с.(за Корса Ц) и 125к.с.(за Корса Д)!
                    колега 75 но сам със 6 къси скорости и по бързо дърпам от колкото друго пунто този кадето се хили ако сложи такава скоростна кутия друга приказазка ще запее

                    Коментар


                      #11
                      Александър1982 написа:
                      Princo написа:
                      Punto 1.4T написа:
                      Ти си истински играч
                      И би ли ми казъл кое е толкова смешното ?
                      Понеже колегата е с турбалака (1.4Т) и се хили на слабите коли, но факта че 1,2 атмосферен бензинов мотор е разцепил 1,5 турбо дизел с приблизителна маса на колите говори по-вече от кикотенето на 1.4Т
                      е да ама не е фиат нали ?
                      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                      Коментар


                        #12
                        sonicempire написа:
                        Александър1982 написа:
                        Princo написа:
                        Punto 1.4T написа:
                        Ти си истински играч
                        И би ли ми казъл кое е толкова смешното ?
                        Понеже колегата е с турбалака (1.4Т) и се хили на слабите коли, но факта че 1,2 атмосферен бензинов мотор е разцепил 1,5 турбо дизел с приблизителна маса на колите говори по-вече от кикотенето на 1.4Т
                        е да ама не е фиат нали ?
                        Кое колега
                        coupe 1,8 16V

                        Коментар


                          #13
                          корсата
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #14
                            еми не е... то темата е ясно озаглавена нещо не разбрах
                            coupe 1,8 16V

                            Коментар


                              #15
                              Александър1982 написа:
                              еми не е... то темата е ясно озаглавена нещо не разбрах
                              колата е опел корса турбо дизел спорт на кратко ТДС75 к.с. горе доло са на едно ниво аиде сега пишете коментари

                              Коментар

                              Working...
                              X