Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Селения голд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно Селения голд

    Някой знае ли защо Селения Голд липсва сред артикулите на официалната страница на фирмата производител?http://www.flitalia.it/en/fl/manuale/en/mainfs_omot.htmА се продава по масларниците...По спомен пак от този сайт и даваха 20 000км пробег за атмосферни бензинови двигатели - някой може ли да го потвърди?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    И на ’талянската страница го няма, а доскоро го имаше: http://www.flitalia.it/it/fl/content/view/223/317/
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Не липсва - http://www.flitalia.it/en/fl/compone...od/Itemid,254/ Аз доколкото съм чел 20000км фигурира за 20К, а за GOLD - 10000км.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        Да им имам страниците, преди малко го нямаше. Иначе гледам, че вече са го сертифицирали в най-горния клас SM по API, за разлика от 20K, която още се води SL
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          То отдавна си е SM и съм се чудил как уж по-качествено масло е по-евтино. Затова минах на Castrol
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Castrol e истината колата ми се варна кам живота
            запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

            Коментар


              #7
              з

              Demon4eto написа:
              Castrol e истината колата ми се варна кам живота
              И от къде го купи колега
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Selenia няма дори в Итал сервиза. Пусна ли са Tutela, което уж е същото. Някой ако си е купил наскоро Selenia TD, да ми отговори моля.
                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                Коментар


                  #9
                  vgeorgiev написа:
                  Selenia няма дори в Итал сервиза. Пусна ли са Tutela, което уж е същото. Някой ако си е купил наскоро Selenia TD, да ми отговори моля.
                  Аз си купих през април от Ямбол 2 х 2 л Селения Турбо Дизел.

                  Коментар


                    #10
                    Ако толко сте го закъсали май има 1-2 кутии Селения 10в40 за дизел
                    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                    Коментар


                      #11
                      за 6 години съм пробвал 3-4 марки,но само мобил е наистина качествено в размера за 40-50 лв за туба 4 литра
                      "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                      Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                      Коментар


                        #12
                        vgeorgiev написа:
                        Selenia няма дори в Итал сервиза. Пусна ли са Tutela, което уж е същото. Някой ако си е купил наскоро Selenia TD, да ми отговори моля.
                        Аз си купих миналата седмица.Какво толкова сте се завайкали ,че няма Селениа турбо дизел.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Привет.Каква е разликата между Селения-Голд и Селения 20К. Имам Брава 1.4 и я карам със Селения Голд. Селения 20К по ли е добро.

                          Коментар


                            #14
                            Поредната изровена от пепелта тема.п.с. най-добре въобще не се занимавай с тази марка масла, само не питай защо .
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              #15
                              Добре. Кажи марка.Гледам,че си с 1.4 и ти.Благодаря предварително.

                              Коментар

                              Working...
                              X