Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плеър на старо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плеър на старо

    Знае ли някой къде се продават и има избор от авто CD плеъри на старо? Преди година си взех нов такъв от невероятната марка ELIT и след три месеца му изгоря тунера. В сервиза ме мотаха два месеца и като ми казаха, че още трябва да чакам си го взех. В града без радио е кофти, CD-то от тези дупки много прескача и все едно нямам музика.
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    По-добре се бръкни малко и си купи с мп3 (но не ЕЛИТ ) , тогава няма да прескача. Като гледам има прилични оферти, даже и на лизинг. Иначе това с втората употреба е на късмет. Понеже се занимавам с електроника знам какви химии им правят по издуханите оптики за да ги закрепят да тръгнат и да работят 2-3 месеца. После ремонта идва около 60-80 лв. Сам прецени заслужава ли си втора ръка.
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      абе най-добрия, най-евтиния и най-удобния/няма да ти го крадат/ е касетофонче с цд-ин и един мп3 плеър нипон или елит за 15 кинта/от онези дето бяха на промоциика с някакви сим карти/ праскаш един кабел и си цар. аз така съм го замислил за мен, въпреки че имам цд мп3 джей ви си, някакъв си хубав там струва 300 кинта, ами на мене ми писна да си го нося с мене и да треперя дали някой няма да ми счупи джама заради глупости. май накрая така ще стане.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba84 написа:
        абе най-добрия, най-евтиния и най-удобния/няма да ти го крадат/ е касетофонче с цд-ин и един мп3 плеър нипон или елит за 15 кинта/от онези дето бяха на промоциика с някакви сим карти/ праскаш един кабел и си цар. аз така съм го замислил за мен, въпреки че имам цд мп3 джей ви си, някакъв си хубав там струва 300 кинта, ами на мене ми писна да си го нося с мене и да треперя дали някой няма да ми счупи джама заради глупости. май накрая така ще стане.
        Ами аз го приложих на практика, отказах се бързо щото тия цд-та прескачат на дупки. Най-добре си е мп3 с флаш.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          аз имах предвид точно флаш мп3 плеър, абе не се ли сещате октомври или ноември миналата година промоция на глобул или мтел за 39 кинта карта с 15 лв разговори и олеър. НЕ РАБОТИ С ДИСКОВЕ, А Е ФЛАШ
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X