Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каде се намира Александър Ауто? Обяснете за нас извън София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каде се намира Александър Ауто? Обяснете за нас извън София

    Като чета из форума на много места се среща Александър Ауто - дайте Моля някави кординати, че тук в Пловдив Динекспрес ни режат главите от кръста. Последно търсих трети стоп и дръжка за вратата на багажника и за 2те пластмаски ми поискаха 250 лв.
    Почиствам пътни знаци.

    #2
    Код:
    Александър Ауто Адрес: магазин: бул. В Левски 101 тел. 02/ 983 13 74 сервиз: ул. Росица 10 тел. 02/ 980 73 34  Т&Н кар Адрес: магазини ул. Оборище 95 тел. 02/ 943 48 74 бул. Гоце Делчев бл. 2 тел. 02/ 850 44 05
    Аз само от тези магазини пазарувам и съм доволенЗа София най-добре можеш да се ориентираш ТУКПогледни и товаhttp://www.lancia-bg.com/links.htm
    Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

    Коментар


      #3
      а така

      тия направо са ти удвоили цените ........ .В ТиНКар има стоп и само диодите в стопа зависи от какво имаш нужда а и внасят дръжки .02/943-48-74
      -------------------------------
      0898506763

      Коментар


        #4
        Благодаря пичове. Аз намерих тук стоп само червената част от един познат с Брава. Моя е счупен очистих един знак при паркиране. Сега трябва да намеря време за боя и съм като нов. Магазинчетата ще ги посетя идната седмица, като мръдна за столицата трябва да си купя дръжки. Бул. Васил Левски го знам
        Почиствам пътни знаци.

        Коментар

        Working...
        X