Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НОВИ ДЖАНТИ--ПРОДАДЕНИ !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НОВИ ДЖАНТИ--ПРОДАДЕНИ !!

    продавам НОВИ джанти 7х15".Перфектни,никога не са слагани,още са в кашоните.Джантите са ALESSIO-завод на О.Z.!! Пълен комплект (болтове и още някакви работи) цената е 550 лв.! ако има интерес ще сложа снимки -0887803516-МИРО СПЕШНООО нова цена-500лв.разходи по транспорта са от мен лек коментар по цената...мерси ПРОДАДЕНИ
    Прикачени файлове

    #2
    ...

    е сложи снимка така на дали някои ще се заинтересува !!!

    Коментар


      #3
      дам дам утре,но джантите са без драскотина в кашона още

      Коментар


        #4
        да пусни някакжи снимки да ги видим

        Коментар


          #5
          Re: НОВИ ДЖАНТИ--СУПЕР ОФЕРТА

          mirkooo написа:
          продавам НОВИ джанти 7х15".Перфектни,никога не са слагани,още са в кашоните.Джантите са ALESSIO-завод на О.Z.!! Пълен комплект (болтове и още някакви работи) цената е 550 лв.! ако има интерес ще сложа снимки -0887803516-МИРО СПЕШНООО нова цена 500 лв..
          Пусни някоя друга снимка, ако не си ги продал, защото ако ми харесват може и да се разходя до Бургас (макар че с пътя ще ми струват колкото тук )
          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
          Porsche 944 S2
          http://www.valmcrae.snimka.bg/
          http://vbox7.com/user:val_mcrae
          http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

          Коментар


            #6
            дай снимки бате..........а иначе Еконт експрес му е майката
            Punto 1.7TD

            Коментар


              #7
              Добре де, имаше ли нужда от нова обява? http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4340

              Коментар


                #8
                наистина ли няма интерес,според мен си струва! при положение 4е в магазина са 680 лв

                Коментар


                  #9
                  Интерес определено има , но аз съм от софия и незнам колко ще ми излезе и как става да стигнат до мен.
                  Слагайте си коланите

                  Коментар


                    #10
                    И още мещо на снимката са на Пунто ама аз да си питам на Пунто ГТ ще станат нали защото нямам идея какви са ми дупките и разстоянието между тях еи такива работи съжалявам
                    Слагайте си коланите

                    Коментар


                      #11
                      ами до софия могат да стигнат по ЕКОНТ Ехпрес или спееди или нещо такова,а доколкото за фиат ГТ по принцип могат да на4и джантите са 4х100 а на пунтото са 4х98....аз оба4е исках да ги слагам то4но на такова пунто и поразпитах доста из форума и по вулганизаторите.НАвсякаде ми казаха 4е няма да имам проблеми,а и в комплекта има едни гривни за средния отвор...а има и едни болтове специални ако искаш може и тях да си земеш ама ми казаха 4е нямало смисъл ! това е ако иска6 питаи друго

                      Коментар


                        #12
                        mirkooo мерси за инфото ама днеска го мислих и евентуално ако тръгна да ги взимам незнам защо ама ми се струва че ше се вкарам в ебати филма с тия куриерски фирми и най-добре да си потърся някъде в софия Мерси все пак и успех в продажбата
                        Слагайте си коланите

                        Коментар


                          #13
                          ок няма проблеми ! незнам какъв филм ще се вкараш аз ги взех 4рез кориерска нямаше проблеми на другиа ден бяха при мен ама ги продавам щото махнах колата и затова ама ти си решаваш все пак

                          Коментар


                            #14
                            Ако тук не можеш да ги родадеш, пиши и на друи места.4х100 е разстовнието на адски много автомобили Daewoo/Chevrolet, Opel,Daihatsu, Honda, Kia, MG Rover, Mini/BMW, Mitsubishi, Proton,Citroen, Daihatsu, Hyundai, Kia, Mazda, Opel, Peugeot, Subaru, Suzuki, Toyota,Nissan,Nissan Micra K12, Renault,Seat, Skoda, VW
                            FIAT BRAVO 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              ok мерси за съвета наистина си го помислих ама каде да е тва друго място?? може ли някои друг форум да ми кажеш ?

                              Коментар

                              Working...
                              X