Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвиквам всички атмосферни фиати до 150к.с

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предизвиквам всички атмосферни фиати до 150к.с

    Тъй като бях писал в алфа форума и в продължение на 3 месеца само 2ма човека намериха сили да се пуснат... пускам темата тук!Калибра 2.0 16в 150к.с. предизвиква: Типо 16в, Браво ХГТ, Купе 16в, 20в, Пунто ХГТ и т.н.п.с. калибрата даже и спортен филтър няма... нищо не съм правил по нея... от Варна съм!
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    С ПунтоГТ ще е интересна гонката...Успех и чакаме резултати...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      А бе друга работа няма те ли си че се предизвиквате Престанете с тези глупости , смешно е Само как звучи " Предизвиквам всички....." Хиляди теми вече на тази тъпа тематика :D
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        те щото бьозе опелз много "вървят"! мене два пъти ме изпревариха два бели опела!
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          Re: Предизвиквам всички атмосферни фиати до 150к.с

          v1per написа:
          Тъй като бях писал в алфа форума и в продължение на 3 месеца само 2ма човека намериха сили да се пуснат... пускам темата тук!Калибра 2.0 16в 150к.с. предизвиква: Типо 16в, Браво ХГТ, Купе 16в, 20в, Пунто ХГТ и т.н.п.с. калибрата даже и спортен филтър няма... нищо не съм правил по нея... от Варна съм!
          Далече си ми иначе ми е кеф да вида с колко ще си отпред...с такава не съм се дърпал
          coupe 1,8 16V

          Коментар


            #6
            хайде сега да видим има ли фиатаджии или няма
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #7
              само си пише ама никой не излиза ,айде форума имали бързи коли
              бмв форевар м5

              Коментар


                #8
                аз съм от софиа и имам голф 2000 16в, хем са бавни хем никой не излиза
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #9
                  beboka11 написа:
                  аз съм от софиа и имам голф 2000 16в, хем са бавни хем никой не излиза
                  Еваааааааа ,тоя голф стана исторически...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #10
                    не но никой неиска
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      #11
                      а за вас са бавни
                      бмв форевар м5

                      Коментар


                        #12
                        beboka11 написа:
                        а за вас са бавни
                        То тези дето казват ,че са бавни ,какво карат ???ено и шес ...Извинявай ,колега ,ама колко може да е бавна една кола 2.0 16v ,колкото и да не ми харесват голфовете не мисля ,че са бавни ,още повече 2.0 16v ,за 2-ка говорим...То и аз карам 1.6 Типо ,но не съм казал ,че ти е бавна колата...Пък и резултата се вижда на пистата ,не по улиците ,но явно никой не иска да се види кой кого...Поздрави...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #13
                          само си пич,но така мислиш ти ,а целия форум само говорят и ништо повече ,поздрави
                          бмв форевар м5

                          Коментар


                            #14
                            даи та видим тея бързи опели и голфове аз съм със браво 1.4 150 к.симам път към софия тея дни .....

                            Коментар


                              #15
                              добре бе , че ше биеш то се знае не се сещам за фиат ~150 к.с. да е по бурз от опел , НО кво толко ти е мерака да го показваш тва , бегай се пускаи по светофарите с който набараш

                              Коментар

                              Working...
                              X