Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат - Всички емблеми през годините

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат - Всички емблеми през годините

    1899-19011901-19041904-19211921-19251925-19291929-19311931-19321932-19381938-19591959-19651965-19681968-2000 2000-20052006->
    1997 Brava 1.6, 16V

    #2
    Видях че има тема "Коя емблема ви харесва повече - старата или новата", но не намерих тема с всичките емблеми през годините. Аз си мисля че няма друга автомобилна марка, дори каквато и да е търговска марка, която да си е променяла толкова често емблемите/логото... :D
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Добре, а наклонените чертички къде изчезнаха в това времево проследяване? Все пак на моя ФИАТ, както и на много други е тя.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        сканирах от вестника Авто ТРУД от 1999г. в който пишеше за ФИАТ по повод тяхната 100 годишнина...
        Прикачени файлове
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Та като стана дума за наклонени чертички. Някой може ли да ми помогне да се сдобия от някъде със старата емблема на пунто (тази с петте чертички). Моята от как купих колата я нямаше и така и не мога да си намеря. Пробвах да замажа положението като залепя 5 релефни сребристи лентички - има ти в магазините за автокозметика - нещо като лайсни са, но меко казано това което се получи с тях само ми грози хубавото пунто.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Честно казано не съм. Аз съм от ВТ. Но досега където и да съм питал има само от кръглите. При дилърите на фиат във града може да се поръча оригинална от италия но цената е много голяма около 40-50 лв ми казаха.
            Punto SX 1.1 55

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                Мерси Митко за инфото. Ще ти бъда благодарен и ако ми дадеш някакви координати на Александър Ауто да проверя. А после евентуално ще ми я пратят по куриер.
                Punto SX 1.1 55

                Коментар


                  #9
                  Punto SX написа:
                  Мерси Митко за инфото. Ще ти бъда благодарен и ако ми дадеш някакви координати на Александър Ауто да проверя. А после евентуално ще ми я пратят по куриер.
                  Колега, ето тук има и адреса и телефона: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3510п.с. Веднъж е достатъчно да го напишеш!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Sven написа:
                    Искате да кажете, че от 2006 вече не е кръгчето а само този надпис
                    Без да съм 100% сигурен, май това ще е новата емблема...
                    1997 Brava 1.6, 16V

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      Добре, а наклонените чертички къде изчезнаха в това времево проследяване? Все пак на моя ФИАТ, както и на много други е тя.
                      И на моя е такава, не съм я забравил. Просто не можах да я намеря из Интернет...Сега добавих една с "чертичките".
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #12
                        Колега извинявам се за недоразомението че съм пратил едно и също нещо 3 пъти. Просто като съм местил по форума с BACK и Forward съм сгафил.Вече е коригирано, няма проблемzgabrovski
                        Punto SX 1.1 55

                        Коментар

                        Working...
                        X