Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ФИАТ МАРЕА 1.9JTD 110к.с. 2002г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ФИАТ МАРЕА 1.9JTD 110к.с. 2002г.

    Fiat Marea 1.9 110 КС4600 ЛВ. Дата на производство януари 2002 г.Тип двигател ДизеловМощност (к.с.) 110 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория КомбиПробег 175000 кмЦвят Тъмно сивОсобености:4(5) Врати, ABS, Airbag-2бр., Аларма+комфорт модул, Бартер, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Климатроник, Лети джанти, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителна информация:Напълно обслужена. Сменени са всички консумативи по двигателя(ремъци, ролки, водна помпа, масло, филтри, термостат). Колата е с най-новия мотор за модела. Сменени накладки, хидравлично масло, спирачна течност, масло скоростна кутия . Перфектна ходава част. Всичко работи! Леки външни забележки без сериозен удар! Нови зимни гуми + джанти. Пълно автокаско за 2009г. Колеги, колата е изключително поддържана... качваш се и караш Принина за продажба, че минавам на Фиат Стило. Като цяло съм много доволен от колата.тел. 0898560041; 036182320 skype: cocacabana2 Колата се намира в Кърджали. Извинявам се за снимките но телефона ми е супер пръчка. Чакам си апарата и ще кача по-бистри детайлни снимки.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.9JTD 110

    #2
    дай да я видим тая кукла
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      ъп! колеги, никой ли не иска една чудна марейка???
      Fiat Marea 1.9JTD 110

      Коментар


        #4
        колега, това не е ли Marengo? "тръбите" отзад ме навеждат на тази мисъл ...
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          Теоретично приемаш ли бартер за Пунто-1 1.7ТД?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            null.zero написа:
            колега, това не е ли Marengo? "тръбите" отзад ме навеждат на тази мисъл ...
            маренгото е пик-ъп модел на темпра/мареа с 2 седалки отпред и товарно помещение отзад

            Коментар


              #7
              lametobg написа:
              null.zero написа:
              колега, това не е ли Marengo? "тръбите" отзад ме навеждат на тази мисъл ...
              маренгото е пик-ъп модел на темпра/мареа с 2 седалки отпред и товарно помещение отзад
              Така е ,но нищо не пречи добавянето на седалки И според мен е маренго
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
              Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

              Коментар


                #8
                маренгото не е ли само с две врати???
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  marengo-то си е с 5 врати. няма задни седалки, и е само с дизелови двигатели. това са разликите от мареа. понякога имат фабрично тонирани стъкла (не съм виждал мареа с такива). не знам точно каква е врътката, ама я има. от жамбазин знам, че има някаква изгода да се купува маренго, и да му се добавят задни седалки. нещо свързано с данъци/такси в държавата, от която се изнася колата, италия примерно, понеже се води "товарна".искам да уточня, че в това няма нищо лошо, просто колата е без емблеми и го смятам за интересно да се уточни. ако сега щях да си взимам мареа, щях да взема тази, а не мойта ено-и-шес успех, колега
                  Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                  Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                  Коментар


                    #10
                    малко разводнихме темата на колегата,ако мод сметне за нередно нека трие мнението ми,но имам един въпрос към null.zeroкакво значи,че маренгото е без емблема? Няма никакви надписи ли? или просто емблема?инъче и аз съм съгласен,ако имах пари да му плащам данъка и аз бих предпочел двулитровия мотор,сигурно не се усеща грам тежестта на купето,страхотна кола,успех и от мен!
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #11
                      конкретната кола е без надписи отзад...... виж снимките.
                      Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                      Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                      Коментар


                        #12
                        null.zero написа:
                        колега, това не е ли Marengo? "тръбите" отзад ме навеждат на тази мисъл ...
                        Не е Маренго. Тези тръби отзад не знам за к’во са ги кордисали там но съм виждал и други Мареи с такива. Иначе са на по 2 шестограма но никога не са ми пречили за да ги махам Колата все още се продава и е по-стегната от отвсякога. Мога да кача снимки или да дам по-подробна информация ако има заинтересувани аааа за млако да забравя колата вече и с нов съединител Валео както и нов Мап-сензор(датчик) Бош Напълних и климатика онзи ден... хайде колеги тази кола има нужда само от едно прехвърляне качваш се и караш Поздрави
                        Fiat Marea 1.9JTD 110

                        Коментар


                          #13
                          BO написа:
                          Теоретично приемаш ли бартер за Пунто-1 1.7ТД?
                          Колега, насочил съм се към Фиат Стило или Алфа 147... мага да е "разменя" с някоя от тези .
                          Fiat Marea 1.9JTD 110

                          Коментар


                            #14
                            cokata_23 написа:
                            lametobg написа:
                            null.zero написа:
                            колега, това не е ли Marengo? "тръбите" отзад ме навеждат на тази мисъл ...
                            маренгото е пик-ъп модел на темпра/мареа с 2 седалки отпред и товарно помещение отзад
                            Така е ,но нищо не пречи добавянето на седалки И според мен е маренго
                            Няма никакви следи от добавяне на задни седалки... датите на производство от вътрешната страна на седалките съвпадат с тази на колата салона е перфектно запазен както отпред така и отзад мога да кача снимки за по-заинтересованите.
                            Fiat Marea 1.9JTD 110

                            Коментар


                              #15
                              малко по качествени снимки + номер на шаси и двигател http://www.cars.bg/u20041ИМА СНИМКА С НОМЕРА НА ШАСИТО И ДВИГАТЕЛЯ!
                              Fiat Marea 1.9JTD 110

                              Коментар

                              Working...
                              X