Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво абарт пакет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво абарт пакет

    Колеги, колата е на брат ми, има забележки по боята като цяло, но иначе колата е ок и си върви прилично.Ето и малко повече за количката:Дата на производство 1996 г. или 97-ма не съм сигурен Тип двигател Бензинов Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег - около 160-170000 по километражЦвят тъмно син металик 2(3) Врати, Аларма, Газова уредба, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Лети джанти, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване, пълен абарт пакет, друго не се сещам , но ако има въпроси питайте.ето и малко снимчици, който са от около 1-2 години, но скоро че има актуални снимки.Тези са само да добиете представа.Колата в момента е с други алуминиеви джанти, но това ще се види на другите снимки.Цената започва от 3200лв примерно, като има опция за договаряне.Телефон за връзка 0885647225
    Прикачени файлове

    #2
    С кой бензинов двигател е това чудо 2.0 20 V ли е ?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      С кой бензинов двигател е това чудо 2.0 20 V ли е ?
      Ако да сериозно ще се замисля

      Коментар


        #4
        От снимките ми се вижда, че мигачът е малкият - т.е. не е 2.0 двигател. Е, пак може да е двойка, но калниците да са сменяни. Все пак собственикът ще обясни. И аз ХГТ без климатик/климатроник не съм виждал. А в описанието такава екстра липсва. Успех в продажбата на Абартчето.
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          svetkos_ написа:
          От снимките ми се вижда, че мигачът е малкият - т.е. не е 2.0 двигател. Е, пак може да е двойка, но калниците да са сменяни. Все пак собственикът ще обясни. И аз ХГТ без климатик/климатроник не съм виждал. А в описанието такава екстра липсва. Успех в продажбата на Абартчето.
          Ами даааа.И джантите ми се струват 14 от Пунто и отзад се виждат барабани.Най вероятно е 1,6.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            извинявам се колеги, колата е 1.4, джантите сега са 15-ки оригинални от крома или типо..не знам кои модел точно. ето за тези става въпрос
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Джантите са от Пунто...
              Fiat Bravo 1.9 jtd 105

              Коментар


                #8
                Не пише на части, но да попитам, понеже съм нагъл! Продаваш ли праговете и евентуално предната броня?

                Коментар


                  #9
                  А капачките на винтилите на гумите?!!?! Немога да разбера защо задавате отговори на човека? Вие бихте ли си развалили колата за да продадете на някой предната броня и сумати щуротий!!!!!!!!
                  MB 280 S W108 67' - pickUp
                  MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                  ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                  Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                  office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                  Коментар


                    #10
                    Suppish написа:
                    А капачките на винтилите на гумите?!!?! Немога да разбера защо задавате отговори на човека? Вие бихте ли си развалили колата за да продадете на някой предната броня и сумати щуротий!!!!!!!!
                    Явно имаш проблем. Защо да не пита за тези две неща? И защо да не ги продаде собственикът, ако му се дадат добри пари и сметне, че си заслужава? Пък и ти не си собственикът, за да "отговаряш" вместо него.Към колега, направи актуални снимки и обясни всичко. Така, ако някой отвори и види, ще се чуди за какви джанти става дума, за каква кола става дума, както ние се опитахме да разгадаем. Успех в продажбата.
                    NOW: ???
                    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                    Коментар


                      #11
                      прав си колега за джантите и колата, ама нямам възможност в близките 2 дни да я снимам.А до другите колеги. По колата се продава Всичко на части на цена от 3200, а другото което получите ще е подарък от мен за вас.Тоест на въпроса на колегата ДА продават се праговете и бронята на цена 3200, и получаваш много подаръци!

                      Коментар


                        #12
                        svetkos_ написа:
                        От снимките ми се вижда, че мигачът е малкият - т.е. не е 2.0 двигател. Е, пак може да е двойка, но калниците да са сменяни. Все пак собственикът ще обясни. И аз ХГТ без климатик/климатроник не съм виждал. А в описанието такава екстра липсва. Успех в продажбата на Абартчето.
                        колега например мойто ХГТ е 97 и без клима , но за сметка на това бяга повече ;щ
                        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                        Коментар


                          #13
                          моля колегите с излишни коментари като повечето тук да се въздържат, ако нямат реален интерес

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря за отговора, сърказма и иронията ти!Успех!

                            Коментар


                              #15
                              хайде колеги, цената вече е 3000лв

                              Коментар

                              Working...
                              X