Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Marea Wikend 2.0 куб.за 2500 лв.Спешно

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Marea Wikend 2.0 куб.за 2500 лв.Спешно

    Fiat Marea Wikend 2.0 куб.комби 2,500 ЛЕВА Прозведен: Април 1999 изминати км:120,000 км Бензин скорости -Ръчни 140 к.с. 2000 см3 4/5 врати Черен металик Особености и Екстри Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти Сигурност: ABS, Airbag, Халогенни фарове, Аларма, Центр. заключване, Застраховка Друго: Серво управление, Сервизна книжка Телефон за връзка 0896506660Ето линк към обявата със снимка http://cars.bg/u10555

    #2
    ре

    колега сложи някоя и друга снимка де, само една ли искаш да ни покажеш :D има ли причина да няма други снимки. Все пак някой може да се заинтересува
    Мареа 1,6 16V

    Коментар


      #3
      има снимки в указания линк...колега много евтино я даваш,някаква причина има ли?
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        ре

        има само една снимка
        Мареа 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Ех как ме дразни тази обява и засърбяват ръцете.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Ех как ме дразни тази обява и засърбяват ръцете.
            Защо? После ще пусна още снимки.Цената е такава,защото съм на зор.Ако на някой му е много ниска,няма да откажа и по-висока П.п.Колежка съм,не колега

            Коментар


              #7
              Silwana написа:
              Tornado написа:
              Ех как ме дразни тази обява и засърбяват ръцете.
              Защо? После ще пусна още снимки.Цената е такава,защото съм на зор.Ако на някой му е много ниска,няма да откажа и по-висока П.п.Колежка съм,не колега
              Защото ми се кара такава ,не че нещо против обявата имам.Успех с продажбата.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Колата си намери нов собственик.Извинявам се,че не пуснах още снимки,но вече няма нужда.Благодаря на писалите и проявили интерес в обявата.Моля модератор да изтрие обявата,защото вече е невалидна.

                Коментар

                Working...
                X