Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дайте идеи, къде на южното черноморие с палатка (къмпинги)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дайте идеи, къде на южното черноморие с палатка (къмпинги)

    тая година на морето съм решил да обикалям с колата и палатката. Въпросът ми е да споделим мнения къде е най-добре да се летува по южното черноморие с палатка на спокойствие.Миналото лято почивах на Златна рибка и не беше най-добрия варант за спокойна почивка. Тая година ще направя нов опит и ми се ще да споделим опит.

    #2
    колега, на север от лозенец има голям плаж дето е безплатен, има и място за къмпинг устроено, има и съвсем диво, в гората. казва се Корал ето ти и карта >> http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...54932&t=h&z=15
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      на Силистар :P страхотен плаж има място за палатки има и място за каравани и барче на плажа :P
      OPEL GTC DTH 2007
      STILO 1.6 16 V 2002

      Коментар


        #4
        да поясня вместо колегата Силистар е м/у Синеморец и Резово
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          давайте още идеи ако има,защото май и аз съм намислил да спретна нещо такова,но ми се иска да направя един маршрут с няколко дестинации от север и да свърши на юг,от там бягам към кърджалийско да видим родата на жената и се прибираме...
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            Каваците.Горе долу е спокойно,горичката е на метри от плажа,има си ресторантчета с студена биричка ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              @paralesa: на север може да почнеш от Камен бряг. Само не знам след него накъде да поемеш, в смисъл къде м/у там и Варна примерно има такива free места, май няма. Имай предвид, че на Камен бряг няма плаж, само отвесни скали Ако поседиш няколко дена там и отидеш примерно на Каварна, ще ти се стори все едно си в е**ти курорта Като казах Каварна, може да съчетаеш с някоя рок изява, ако си фен де.
              Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
              Moonsteppers - All over the world and beyond ...

              Коментар


                #8
                С кемпер - и си на къмпинг където щеш. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                Коментар


                  #9
                  Re: дайте идеи, къде на южното черноморие с палатка (къмпинг

                  zvezdi написа:
                  тая година на морето съм решил да обикалям с колата и палатката. Въпросът ми е да споделим мнения къде е най-добре да се летува по южното черноморие с палатка на спокойствие.Миналото лято почивах на Златна рибка и не беше най-добрия варант за спокойна почивка. Тая година ще направя нов опит и ми се ще да споделим опит.
                  Къмпинг "Юг" на 2км. от Китен посещавам го от 7-8години. Стана малко тесничък заради построения хотел но има чудесни места все още. Самия къмпинг е под Борове и други дървета които правят достатъчно сянка на палатките. Има нови бани и тоалетни и топлата вода не свършва с монтираните миналата година колектори. Това за мен е идеално място за спокойно прекарвани на почивката сред природа а не в бетон и "лукс" Някои хора немогат без лукса които им липсва през останалото време на годината и затова изказват такива притенции за къмпингуването на палатка че се правят на богоизбрано вишето общество На Силистар не ти препоръчвам колкото и да ти го хвали колегата по горе. Лично ходих там и въобще не ми хареса , незнам защо все му правят голяма реклама. Миналата година там се одавиха трима човека в един инцидент поради липса на спасител.
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    за къмпинга има ли някакви такси,колко и какви са? всмисъл не съм ходил на къмпинг никога ,а много искам,едно,че не ми се стои в някакъв хотел и второ,че сред природата си е далеч по-добре. Има ли някаква такса за паркинг,за място за палатка и ползване на бани,тоалетни и т.н. ???
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря ви, за информацията. от 1ви до 10ти август ако видите там някъде марейка пълна до горе с багаж - това съм аз и жената (да премигате с фаровете!).

                      Коментар


                        #12
                        По последно инфо Силистар тази година е заграден и вхда е 4 кинта. Направили били две три барчета нахакали чадъри , явно има и спасител вече.
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #13
                          аз затова не го споменах Силистар, щото покрай Синеморец вече нищо не е същото ...
                          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                          Коментар


                            #14
                            Slavi_Lancia написа:
                            По последно инфо Силистар тази година е заграден и вхда е 4 кинта. Направили били две три барчета нахакали чадъри , явно има и спасител вече.
                            Едно пояснение. Къмпинг е място оградено с портал за влизане и излизане , регистратура и охрана. Двора на къмпинга е с алеи и места приспособени за каравани и палатки. Има също и достатъчен брой ел. табла с контакти за къмпингуващите , както и добре уредени бани и тоалетни . В къмпинга се влиза с пропуск на който има номер на клиента и други удобства. Това е къмпинг , не място за което някой бай Ганьо иска само пари без да е вложил нищо. Каде са всичките тези удобства на Силистар?
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              Е нема ги 4 кинта само за да влезе на плажа там
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар

                              Working...
                              X