Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИТ ПАЗАР И ОЩЕ ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БИТ ПАЗАР И ОЩЕ ...

    След разчистване на мазата и след като вече не съм собственик на 145 boxer 1.6продавам следните неща:-Багажник оригинален италиански Driver - 50кг./свален от 156 - 40 лв става и за други- продаден- 4 гуми с железни оригинални джанти от 145 - 4х98- баласирани готови за монтаж - две зимни Дънлоп winter sport m3 dot-3105 -185/60/14-6мм. и две летни Континентал Eco contact EP - dot 3803 -185/60/14-6мм. --- по 25 лв. гума с джанта с лек коментар ---продадени- два комплекта оригинални кабели за свещи за боксер мн. добро състояние - по 5 лв.- маслена помпа боксер 1.6 идеална - 35лв.- бобина за боксер 1.6 идеална работеща - 40 лв.- спирачен апарат ляв- 10 лв.- дръжка за врата дяясна зелена - 5лв-антена със стойка чисто нова- 5 лв. - продадена- рамена за чистачки от старите - 5 лв.-филтър китайски - 5лв.-запазен- комплект свещи бош на 200 км. три полюсни -wr6 dtc- 10 лв.-запазениподарявам уплътнение на стъклото на дясна врата 145 вътрешно и външноподарявам комплект предни накладки MAF на 90%-запазениСНИМКИ:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386580
    alfa 145 - 1.6 BOXER - 103HP

    #2
    Оправи си линка ,че води в нищото.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      извинявам се оправен е :D
      alfa 145 - 1.6 BOXER - 103HP

      Коментар


        #4
        alex1 написа:
        извинявам се оправен е :D
        Не е все още.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386580

          Коментар


            #6
            търся резервна гума за Браво-тази по-малката дето е в багажника на дъното ,гума с джантата-имали я? цена?

            Коментар


              #7
              borimir написа:
              търся резервна гума за Браво-тази по-малката дето е в багажника на дъното ,гума с джантата-имали я? цена?
              не колега нямаПП Благодаря колега Zlatanov много съм разсеян
              alfa 145 - 1.6 BOXER - 103HP

              Коментар


                #8
                здравей даи някакъв тел2 гуми ми трябватще дойда на място да ги видяи евентоално да ги взема.

                Коментар


                  #9
                  ми колега и на мен ми трябва гуми дай на някакав номер да ти се обадя и да се разберем ?
                  сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

                  Коментар


                    #10
                    0888 232847 утре след 10 ч.
                    alfa 145 - 1.6 BOXER - 103HP

                    Коментар


                      #11
                      kristo0o_m написа:
                      ми колега и на мен ми трябва гуми дай на някакав номер да ти се обадя и да се разберем ?
                      в момента съм свободен звънете да се разбираме за гумите с джантите
                      alfa 145 - 1.6 BOXER - 103HP

                      Коментар

                      Working...
                      X