Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто кабрио.. 1600лв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто кабрио.. 1600лв

    Цена: 1600Технически данни:Марка: fiatМодел: puntoПробег: 109 000Дата производство: дек 1997Дата първа регистрация: 1998Тип двигател: бензинКубатура: 1200Коне: 65Скоростна кутия: ръчнаКатегория: кабриоЦвят: червенОсобенности:*врати - 2*Ел. стъкла *Лети джанти *Аларма -*Централно заключване -Допълнителна информация:всичко по колата е сменено: тампони+носачи, нов термостат, нови масла ремъци, ролки, филтри, гуми. . и др. . Идеална кола за лятото. . Телефон: 0886589524Място, на което може да се види колата: РусеСнимки:

    #2
    цената подлежи на коментар.. Вече и нов съединител..

    Коментар


      #3
      Защо няма интерес???

      Коментар


        #4
        Защото няма климатик.

        Коментар


          #5
          uricatoli написа:
          Защо няма интерес???
          Колега колата е мн лачена,цената и е нормална,но просто хората нямат пари,затова няма интерес.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            willow75bg написа:
            Защото няма климатик.
            Изтрепа рибата... Много оригинално беше това ,признавам...Колега ,колицата е много готина ,успех с продажбата и дано да и се радва новият собственик...
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              колега, гюрука електрически ли е? в какво състояние е ?

              Коментар


                #8
                колега гюрука не е ел.. има забележки само по задния прозорец.. някой го е бил срязал но е залепен.. цената подлежи и на лек коментар.. всичко по колата е обслужено.. документите са в ред и всичко е платено.. Продажбата може с пълномощно и с договор по ваше желание..

                Коментар


                  #9
                  хайде цена като за криза... 1900лв

                  Коментар


                    #10
                    пунто кабрио

                    Що толкова ефтино бе колега талкова ли ти е зле колата,поне на пръв поглед е добре не се излагаи да смъкваш повече колегите продават пунто с 2/3 врати и без почти никакви екстри за 2300-2500 а ти кабрио за 1900 несериозно м и звучи ама ти си знаеш все пак успех .Ето го моето http://www.snimka.bg/album.php?album...1&pid=10568899 но аз под 3000 няма да го дам жена ми ще си го карка докато рухне съвсем ако трябва.
                    http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

                    Коментар


                      #11
                      Re: пунто кабрио

                      manov1 написа:
                      Що толкова ефтино бе колега талкова ли ти е зле колата,поне на пръв поглед е добре не се излагаи да смъкваш повече колегите продават пунто с 2/3 врати и без почти никакви екстри за 2300-2500 а ти кабрио за 1900 несериозно м и звучи ама ти си знаеш все пак успех .Ето го моето http://www.snimka.bg/album.php?album...1&pid=10568899 но аз под 3000 няма да го дам жена ми ще си го карка докато рухне съвсем ако трябва.
                      Всичко хубаво колега ама кинти нема... НОВА ЦЕНА!!! 1600ЛВКолата вече се намира в Русе.. :D

                      Коментар


                        #12
                        Re: пунто кабрио

                        uricatoli написа:
                        manov1 написа:
                        Що толкова ефтино бе колега талкова ли ти е зле колата,поне на пръв поглед е добре не се излагаи да смъкваш повече колегите продават пунто с 2/3 врати и без почти никакви екстри за 2300-2500 а ти кабрио за 1900 несериозно м и звучи ама ти си знаеш все пак успех .Ето го моето http://www.snimka.bg/album.php?album...1&pid=10568899 но аз под 3000 няма да го дам жена ми ще си го карка докато рухне съвсем ако трябва.
                        Всичко хубаво колега ама кинти нема... НОВА ЦЕНА!!! 1600ЛВКолата вече се намира в Русе.. :D
                        я кажи къде точно се намира че да и хвърля едно око в понеделник

                        Коментар


                          #13
                          Продадена!

                          Коментар

                          Working...
                          X