Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като загрее до 90градуса губи мощност на газ. Какво е според

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като загрее до 90градуса губи мощност на газ. Какво е според

    Като загрее до 90градуса губи мощност на газ. Какво е според вас?
    The world belongs to those who dare to be first

    #2
    от 50 до 80 градуса върви перфектно, пали на газ супер дори и в голям студ но от известно време щом загрее хубаво колата и губи мощност
    The world belongs to those who dare to be first

    Коментар


      #3
      да не си я направил да взима топъл въздух от колекторите
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Нищо не съм я правил просто откакто съм я сложил не съм я ръчкал но в последно време се получи тоя проблем- дали има връзка с нивото на антифриза?
        The world belongs to those who dare to be first

        Коментар


          #5
          Повреден термопатрон на кутията на въздушния филтър, който управлява засмукването на студен и горещ въздух. Имах абсолютно същия проблем. След фиксирането на клапата на въдушния филтър да засмуква само студен въздух проблемът изчезна.

          Коментар


            #6
            ???

            Интересно! На моето Пунто е точно обратно.
            Punto 55 SX

            Коментар


              #7
              Re: ???

              mentor написа:
              Интересно! На моето Пунто е точно обратно.
              ами като е обратно не ти ли се струва че колата не ще да върви ,а на всечкото отгоре и гори повече от нормално
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                ре

                Значи АГУ-то е поставяна в Италия-/ просто за пояснение/.Клапата за студен въздух е подпряна с винт .Напослъдък забелязвам , че на празен ход се опитва да гасне иначе за вървене - върви. А колко гори ще я засичам тези дни щото до днес не работеше километража.
                Punto 55 SX

                Коментар


                  #9
                  При мен този ефект се получава когато много завия кранчето на маркуча(опити за нисък разход от моя страна).Когато поотворя крана,се оправя.Изглежда сместа става много бедна.
                  Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на FEN TEMPRA BGЩе пробвам и ако е такъв проблема ще споделя
                    The world belongs to those who dare to be first

                    Коментар


                      #11
                      При мен проблема е бил от мембраните на изпарителя. Едната се беше скъсала и правеше мизерията. Сега като я смених е като нова
                      The world belongs to those who dare to be first

                      Коментар


                        #12
                        stef написа:
                        да не си я направил да взима топъл въздух от колекторите
                        Да попитам какъв е проблема ако взема топъл въздух от колекторите??? Моят маркуч се беше скъсал. Смених го с нов и не мисля, че имам проблем. Какво ще спечеля ако дърпа студен въздух от там? И какво ако дърпа топъл???
                        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                        Коментар


                          #13
                          brat_John написа:
                          stef написа:
                          да не си я направил да взима топъл въздух от колекторите
                          Да попитам какъв е проблема ако взема топъл въздух от колекторите??? Моят маркуч се беше скъсал. Смених го с нов и не мисля, че имам проблем. Какво ще спечеля ако дърпа студен въздух от там? И какво ако дърпа топъл???
                          ами ако дърпа топъл въздух разхода се вдига и спъва колата /тва е като загрее/ газта иска студен въздух -това ми го обясниха в един сервиз за газови щото и аз си я бях направил да взима топъл въздух уж за по хубаво ама не
                          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                          UNO 1.0 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            stef написа:
                            ами ако дърпа топъл въздух разхода се вдига и спъва колата /тва е като загрее/ газта иска студен въздух -това ми го обясниха в един сервиз за газови щото и аз си я бях направил да взима топъл въздух уж за по хубаво ама не
                            Излиза, че бензина иска топъл въздух, а газта не! Така ли да разбирам? Ще взема да пробвам да махна маркуча и да видя дали има разлика. Макар, че не мисля, че колата ми се спъва като загрее.....
                            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                            Коментар


                              #15
                              brat_John написа:
                              stef написа:
                              ами ако дърпа топъл въздух разхода се вдига и спъва колата /тва е като загрее/ газта иска студен въздух -това ми го обясниха в един сервиз за газови щото и аз си я бях направил да взима топъл въздух уж за по хубаво ама не
                              Излиза, че бензина иска топъл въздух, а газта не! Така ли да разбирам? Ще взема да пробвам да махна маркуча и да видя дали има разлика. Макар, че не мисля, че колата ми се спъва като загрее.....
                              ами нещо такова - но е факт че при мен имаше проблем с топлия въздух когато колата е на газПС става въпрос з уното ми което е карбуратор ако има някво значение де
                              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                              UNO 1.0 FIRE

                              Коментар

                              Working...
                              X