Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат брава 1.6 16v на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат брава 1.6 16v на части

    Здравейте колеги.Продавам Фиат брава 1.6 16v 1999година на части.Колата е катастрофирала челно.Доста неща по предницата както и по окачването са заминали но инече има и много здрави части.Назат колата си е добре.Преди катастрофата по фиата технически почти нямаше забележки.Всичко по ел инсталацията както и всички екстри работеха без проблем.Като екстри колата има:-Четири ел.стакала-при удара предните 2 се смакнаха надоло автоматично(авариен изход) нека специалистите кайат изправни ли са в този случей.-ел огледала.-АBS-климатроник (има поражения по компресора и радятора)-ел фарове-централно заключване-ляти джанти (оригинални на фиат)-подлакатникв момента за друго не се сещам.Аз колата съм я оставил на село,но няма проблем да докарвам части до софия на които иска защото си пътувам по 2 пути в месеца.Нямам си много на представа за цените на авточасти втора употреба затова съм решил да ги продавам на около половин цена от нови в магазина.така ми се струва ,че ще бъде изгодно за купувачите а и по бързо ше продам колата.кой каквото иска да пише тук или на телефон 0895714521 Ники.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385913
    Fiat Brava ELX 1.6 16v

    #2
    Колега интересуват ме джантите в какво състсяние са и цена.........
    ..............

    Коментар


      #3
      здравейтеавтимобила с 2 ламда сонди ли е[интерисуваме катализатора]ако може прати и серийния номер на колата по него мога да проверя в 1 програма.цена за управлението настъклата и на двете врати ако са здравицена за дисковете на предните спирачки.

      Коментар


        #4
        Колега nikolai bliznashki имаш Л.С.!
        FIAT BRAVA 1.6 16v

        Коментар


          #5
          здравей отново тия 2 джаджи също ми трябвати да те питам радиатора пробит ли е скоро ще имам нужда,и 1 кора в багажникаточно кадето се заключва.прати някоя снимка на дисковете.да ти кажя честно съвестно ми е да копувам от хора които са катастрофирали но нямам пари за нови
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            За волана каква е цената?Може и на лчини.Виждам ,че възглавницата е активирана ,но нищо дай ми цена както е така.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Колега, на 3ти стоп здрав имаш ли ? За ел. огледалата цена за 2те с механизъм и копчалъците (ако са ти на пластмасата под ръчната)
              Fiat Brava 1.4 12V

              Коментар


                #8
                Колега размисли ли за цената?
                FIAT BRAVA 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  Какво стана с този човек...? ...Никакъв го няма Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
                  FIAT BRAVA 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    колега,маслена помпа и цена ако я имаш
                    Fiat Bravo 100 16v

                    Коментар


                      #11
                      Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
                      Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

                      Коментар


                        #12
                        оше желаещи? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Fiat Brava ELX 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          Колега,виждам че имаш подлакътник,дай някаква цена и малко инфо?Също така искам да те питам за радиатора на парното,ако е здрав да кажеш кач пара и да се договорим нещо.
                          браво 1.6 16v 1997 103hp
                          колкото повече,толкова повече

                          Коментар


                            #14
                            Бензинова помпа - цена?Гумения маркуч за въздуха между предната пластмаса и кутията на въздушния филтър - цена?
                            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                            Среден разход на газ

                            Коментар


                              #15
                              До тук продадени части:-джантите-ел огледалата-кутиата на въздушния вилтър-подлакатника-централната конзола без копчалъците-заден ляв стоп+средния стоп-разни пласмаски по багажника и купето-дръшките на вратите-задните накладки-кората одзат за багажника-казанчето за пръскалкитемаиче е това има още много други части по двигателя и купето. все не ми остава свободно време да разглобя тотално колата.очаквам още писма и обаждания.цени на частите по договаряне.
                              Fiat Brava ELX 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X