Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да построят ли трасета за гонки с автомобили?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да построят ли трасета за гонки с автомобили?

    http://www.24chasa.bg/ нека всички гласуваме пък кавото стане
    Прикачени файлове
    Power Under Pressure

    #2
    е то много хубаво ама те пътищата не направиха та трасета за гонки ли ще направят
    Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

    Коментар


      #3
      Да отворят някои стари летища, които не се ползват. По-безопастно ще е.
      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

      Коментар


        #4
        iceflame написа:
        Да отворят някои стари летища, които не се ползват. По-безопастно ще е.
        +1
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          Не мисля че сте наясно за какво става дума. Ако някой се хване да направи трасе за гонки, да не мислите че ей така всеки ще може да кара на него? Във вида в който българина иска да се състезава трасе не може да има. Ако има трасе, ще има изисквания за безопасност. Че вие не можете да накарате хората да се ’връзват’ и да карат на фарове, камо ли нещо повече. Ако сте вложили милиони в една писта ще пуснете ли някой, който да създаде опасност за себе си, за околните и за съоръжението - абсурд! В момента в който кажете ’Забранено без колан, забранено без фарове, забранено без читави гуми, забранено за ксенони, забранено за нерегулирани фарове, забранено за халогени светнати без нужда, забранено за газови уредби...’ и 99% от хората ще кажат ’А не, аз ще се гонкам на пътя’. А вие просто няма как да не въведете тези ограничения, ако не го направите - не ви мърда инцидента по трасето, веднъж в месеца да е, но ще го има, и то какъв. Вкарайте няколко милиона, заложете репутация, време, усилия, поддръжка - пък ще ви питам дали ще кажете ’Елате и вършейте колкото си искате’.

          Коментар


            #6
            Айде първо да наслагаме камерите по кръстовищата, и да ремонтираме улиците, да ремонтираме подлезите, да направим рампите за инвалидите, и после да правят трасета за малумно-просташки изпълнения?

            Коментар


              #7
              Точно за да няма такива изпълнения е хубаво да има място където да се правят гонки.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                #8
                Трябва, да не кажа задължително е да има писта, която да е в района на София на която да могат да се провеждат състезания по Drag, Drift, както и класически пистови състезания от типа на WTCC, DTM и.т.н. Тази писта трябва да е място на което всеки ще може да отиде и да покара със собствената си кола срещу определена такса, но по-важнато е, че ще обезопасено и риска от инциденти ще е сведен до минимум. И най-важното състезанията няма да са по булевардите, където риска е огромен.Ето горе-долу за какво става въпрос...Twin Ring MOTEGI http://en.wikipedia.org/wiki/Twin_Ring_Motegi
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #9
                  колеги чак за писти да не мечтаем :D .в пазарджишка област при село пищигово има летище което се използваше всяка събота за гонки.по едно време се пращаше патрулка и линейка.ам пак ги забраниха тия мероприятея

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм ЗА!Мерак ми е да ида да изрежа Мими на някоя писта
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #11
                      vsd написа:
                      Точно за да няма такива изпълнения е хубаво да има място където да се правят гонки.
                      Ти накъде се пъчиш с тая печка? Колегата Hadjov обясни ли ти за полусъединителя ?

                      Коментар


                        #12
                        Колеги ето например в Пловдив си имаме писта в Калояново и всяка Неделя има свободно каране и може всеки да иде и да си покара както иска,разбира се че има правила за безопасност но е място на ковто можеш да си надръгнеш крастата и да се успокоиш и да не правиш глупости по улиците.
                        ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                        Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                        Коментар


                          #13
                          Аз също съм ’’За’’ а дали изпълненията са много добре или зле всеки сам решава за себе си. Нима хората които твърдят че това са простотий не са го правили да догонят някои нервен шофьор, който им е сякал пътя ?!? Или просто защото понякога се налага да бързата найстина ?!? Всеки сам си знае , но не приемам да се съдят проявите на другите тай като всеки си е собственик на колата и решава как да я кара П.С. Нищо лично колеги не се заяждам само изказвам мнение Айде и със Здраве
                          Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                          Коментар


                            #14
                            Айде пак ’щом другите го правят значи и аз имам ПРАВО’, придружено от ’аз сам ще си решавам кое е опасно и кое не, майната му на закона’.

                            Коментар


                              #15
                              А да питам, на пистата в Божурище не може ли да се влиза да се правят състезания?
                              Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                              Къде отиваш ти, може би?

                              Коментар

                              Working...
                              X