Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво 1.8 16v vs 19 уилиамс 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    браво 1.8 16v vs 19 уилиамс 1.8 16v

    бравото е с вариатор и е 130 к.с. реното е 136 има ли шанс изобщо реното :D :D :D
    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

    #2
    Според мен реното ако е читаво мачка и то доста
    VTS 16V

    Коментар


      #3
      Dandi написа:
      Според мен реното ако е читаво мачка и то доста
      +1

      Коментар


        #4
        Re: браво 1.8 16v vs 19 лилямс 1.8 16v

        flex87 написа:
        бравото е с вариатор и е 130 к.с. реното е 136 има ли шанс изобщо реното :D :D :D
        Колега,какво е това Браво което е заводски 130 коня?Поне аз не съм чувал Знам как върви това Рено и съм убеден че Бравото няма шанс(той шанса дори и не съществува при 115-те му коня)
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          Обаче и Реното е от рядък модел, наречен лилямс
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            #6
            Щото лиля много на 1-ва и 2-ра. После се оправя ...

            Коментар


              #7
              бих го с 2 коли на 400м. така че нема кво а фиата е 96кв по талон ако някой не вярва ще снимам талона . което прави 130 коня води се че е с вариатор за тва е толкова
              Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

              Коментар


                #8
                Дай да видим някой клип, така на голи приказки как да повярваме. Всеки може да говори каквото му скимне
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Никога не съм виждал (заводско) браво с такъв мотор и по катализи го няма със 130 коня,а иначе реното трябва да го отвее ако е читаво и човека може да кара.Я пусни снимки на двигателя и колата да я видим.

                  Коментар


                    #10
                    Няма заводско Браво 1,8 130 коня
                    forza la FIAT
                    http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                    Коментар


                      #11
                      Re: браво 1.8 16v vs 19 уилиамс 1.8 16v

                      flex87 написа:
                      бравото е с вариатор и е 130 к.с. реното е 136 има ли шанс изобщо реното :D :D :D
                      Според мен въпроса е не е дали има шанс реното, ммми точно с колко ще те бие!А ако се е случило нещо различно от това като резултат, много вероятно е шофьора на реното да е "леф чепик" или колата да не е в час изобщо Между другото, 19-ка уилямс, няма! Има клио уилямс и то е с двигател 2,0 16V и е около 150 коня!

                      Коментар


                        #12
                        Re: браво 1.8 16v vs 19 уилиамс 1.8 16v

                        biser_as написа:
                        flex87 написа:
                        бравото е с вариатор и е 130 к.с. реното е 136 има ли шанс изобщо реното :D :D :D
                        Според мен въпроса е не е дали има шанс реното, ммми точно с колко ще те бие!А ако се е случило нещо различно от това като резултат, много вероятно е шофьора на реното да е "леф чепик" или колата да не е в час изобщо Между другото, 19-ка уилямс, няма! Има клио уилямс и то е с двигател 2,0 16V и е около 150 коня!
                        Пича изкара некви нови модели коли, Браво 1,8 130 коня и рено 19 уилиямс , в некъв филм се опитва да ни вкара
                        forza la FIAT
                        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                        Коментар


                          #13
                          а бе мислех че има някой които разбира ама май нема такива е тва ми е талона бравото е като всички просто е с вариатор
                          Прикачени файлове
                          Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                          Коментар


                            #14
                            Мми то хора, които разбират има мисля-като ти казват, че стандартно (официално) браво с тоз двигател няма! Ако правилно са видяли и написали номера на мотора (тия в кат), този двигател може би е насаждан от предишен собственик в купето на твойто браво (мотор с такъв код доколкото знам се слага в пунто хгт, барчета и купе, но не и в браво). Пък и по номера на шасито според фиат, таз кола е излязла с мотор 1,8 16V 113 коня!Но както и да е, май темата беше за друго! Аз мисля, че ако не е правено нещо по твойта кола и мотора и е в заводско състояние, рено 19 1,8 16V би трябвало да те бие, но това доста зависи и от състоянието на колата и способностите на задкормилното устройство

                            Коментар


                              #15
                              flex87 написа:
                              а бе мислех че има някой които разбира ама май нема такива е тва ми е талона бравото е като всички просто е с вариатор
                              На по запознатите им е ясно отдавна. Сега на теб - А.2000 няма вариатор ... - 113к.с.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X