Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Браво 1.9 ТД 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Браво 1.9 ТД 100

    Дата на производство юни 1997 г.Тип двигател ДизеловМощност (к.с.) 100 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория ХечбекПробег 180000 кмЦвят Червенел. огледалаел. стакла централносерво АБСхалогениксенонлети джантиДВДалармаОптичен тунинг Сервизна книжка ( преди да се вкара в България и след това)Цена 3800 лв. (може и бартер за бензинова кола)за повече информация на тел. 0886565721за още снимки на Skype - BaCuJleB
    Bravo 1.9 TD 100 h.p.

    #2
    Колата е страхотна,парите са идеални,но колега само от любопитство питам,с каква цел ти се кара бензинка като хората налитат на дизели повече,само от любопитство питам.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Re: Продавам Браво 1.9 ТД 100

      BaCuJleB` написа:
      Дата на производство юни 1997 г.Тип двигател ДизеловМощност (к.с.) 100 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория ХечбекПробег 180000 кмЦвят Червенел. огледалаел. стакла централносерво АБСхалогениксенонлети джантиДВДалармаОптичен тунинг Сервизна книжка ( преди да се вкара в България и след това)Цена 3800 лв. (може и бартер за бензинова кола)за повече информация на тел. 0886565721за още снимки на Skype - BaCuJleB
      Хубава колица, но защо я продаваш при това е и дизел?
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        pecata написа:
        Колата е страхотна,парите са идеални,но колега само от любопитство питам,с каква цел ти се кара бензинка като хората налитат на дизели повече,само от любопитство питам.
        Ми честно казано аз също предпочитам бензин колега малко или много по-вървежни са това е лично мнение.Верно по скъп е бенза повече харчат ама не тракат като трактори и на старта бенза си е по-добър.Пък аз лично си имам и трета причина баща ми има транспортна фирма знаеш сички камиони са дизели и ми е писнало навсякъде всичко да е нафта и да бръмчи :D при положение че имаме 6-7 камиона и багери и кфо ли още не и мойта и неговата кола са бензин :P

        Коментар


          #5
          Бартер за бензинка, но кажи марка,модел,кубатура! Какво точно търсиш!
          bika GT

          Коментар


            #6
            Извинявам се за спама,но не се сдържах :D ДЖАНТИТЕ СА СТРАХОТНИ

            Коментар


              #7
              pecata написа:
              Колата е страхотна,парите са идеални,но колега само от любопитство питам,с каква цел ти се кара бензинка като хората налитат на дизели повече,само от любопитство питам.
              по евтини консумативи по лесно за правене а и бащами е собственик на автосервиз който се занимава и с газови уредби и както и да го смятам на газ е на половина по евтино
              Bravo 1.9 TD 100 h.p.

              Коментар

              Working...
              X