Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео 156 2.0i 155к.с. 6099лв цената е валидна до 14.06

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа Ромео 156 2.0i 155к.с. 6099лв цената е валидна до 14.06

    Alfa romeo 156 2000i 155к.с. 6099 ЛВ. Цената 6099лв ще е актуална още 1 седмица защото най-вероятно ще намеря парите които ми трябават след това става 6699лв. Дата на производство септември 1999 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 155 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Лимузина Цвят Металик Особености:4(5) Врати, ABS, Airbag, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатроник, Кожен салон, Лети джанти, Металик, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителна информация:Всички екстри за модела! Няма удари или криви луфтове. Изключително глезен и подържан автомобил. Лети джанти MOMO Ferrari engineering, оригинален спорт пакет (спортен кожен салон МОМО в перфектно състояние, кожен волан и скоростен лост, карбонова конзола на арматурното табло с червени уреди, 4 airbag-a , странични спортни прагове и заден спойлер , оригинални спортни пружини и др. ). Колата е внос от Швейцария. По нея са сменени: всички ремъци и всички ролки(преди 5000км) , предни амортисьори, предни горни носачи, катализатора е заменен с резонатор, мека връзка на ауспуховата система, поставена е аларма, сменена е една предна биалетка, нов съединител и нова лагер помпа на съединителя, нови свещи(и осемте), ремот на вариатора, сменена ламбда сонда, сменена е хидравличната течност, маслото на скоростната кутия и още много отстранени дреболий. С оригинални стелки е и с силиконови чистачки Michelin. С два ключа е и с две дистанционни за алармата, каско към Армеец. *За запознатите с www. clubalfaromeo. com/forum колата е обслужена при Бобо в сервиз Extreme, a ходовата част , лагер помпата , маслото на скоростите и други дреболий са правени при Румен в клубния сервиз. За контакти 0877 790 875 моля звънете продължително. снимки - http://cars.bg/u10862 Албум с някои нови снимки - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384001

    #2
    batproho написа:
    Страхотно Зверче .
    Забелязвам че в момента пазара е мъртав. От две седмици продавам колата само веднъж са ми се обадили за нея и никой до сега е е дошъл да я види, а според мен цената е добра!

    Коментар


      #3
      alfonso156 написа:
      batproho написа:
      Страхотно Зверче .
      Забелязвам че в момента пазара е мъртав. От две седмици продавам колата само веднъж са ми се обадили за нея и никой до сега е е дошъл да я види, а според мен цената е добра!
      Цената е много добра колата също така изглежда ама не стига че е криза ами и покрай тия балове колко пари изхвърчат... успех с продажбата.

      Коментар


        #4
        Забравих да напиша че страничните мигачи(на калниците) са сменени от мен с кристални, но който я купи ще му дам и оригиналните жълти за резерва.

        Коментар


          #5
          alfonso156 написа:
          Забравих да напиша че страничните мигачи(на калниците) са сменени от мен с кристални, но който я купи ще му дам и оригиналните жълти за резерва.
          Ех, колега... колата изглежда супер и ти пожелавам скоро да я продадеш!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Хайде на Алфата, на 29.05 платих гражданската за още 3 месеца напред. Който я вземе се качва и започва да кара!

            Коментар


              #7
              Колега извинявам се , но моя познат продаде такава алфа за 4600лв
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                bmahob написа:
                Колега извинявам се , но моя познат продаде такава алфа за 4600лв
                Еми браво на него, преди да я пусна за продажба направих една бърза справка в мобиле.бг как вървят цените на Алфа 156 със спорт пакет, кожа , лети джанти и един вагон сменени неща и видях че първата приличашта малко на мойта е - 7700лв. Тъй като ми трябват пари съм я пуснал на 6099лв и постоянно проверявам мобиле.бг за цените на конкоренцията.Направи си една справка по следните критерий във всички региони на БГ: Резултат от Вашето търсене на:Автомобили: Марка Alfa romeo, Модел 156, Година на производство: от 1999 г., Тип двигател Бензинов, Скоростна кутия Ръчна, Особености: Бордови компютър, Застраховка, Кожен салон, Лети джанти, Халогенни фарове Моята излиза втора по цена и я сравни с състоянието и външния вид на другите. Като моята е 2.0i 155к.с.

                Коментар


                  #9
                  Цената 6099лв ще е актуална още 1 седмица защото най-вероятно ще намеря парите които ми трябават след това става 6699лв.

                  Коментар

                  Working...
                  X