Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ FIAT BRAVO 2.0 20v HGT 3000лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ FIAT BRAVO 2.0 20v HGT 3000лв.

    Марка: FiatМодел: BravoДвигател: 2,0 20VТип двигател: БензиновМощност (к.с.): 147 к.с.Скоростна кутия: РъчнаПробег: 131 000 кмДата на производство: 1996 г.Цвят: БялОсобености: 2(3) ВратиABSAirbagЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматроникЛети джантиСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеЦЕНА:3000лв.Допълнителна информация:Сменени са ролки,ремъци,масло,филтри,свещи преди 700км.Телефон:0878 23 22 71

    #2
    такава обява нямаше ли съвсем наскоро,сигурен съм,че снимките са същите...един съвет,снимай колата на светло,тия на тъмно не се вижда реално какъв е цвета и,пшоне на мен ми жълтееее
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      И Аз също останах с впечатление че съм Го виждал това Браво за продажба вече, но може и да се лъжа Все пак успех с продажбата Колега.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        paralesa написа:
        такава обява нямаше ли съвсем наскоро,сигурен съм,че снимките са същите...един съвет,снимай колата на светло,тия на тъмно не се вижда реално какъв е цвета и,пшоне на мен ми жълтееее
        Ето я и другата обява.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...376&highlight=
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          paralesa написа:
          такава обява нямаше ли съвсем наскоро,сигурен съм,че снимките са същите...един съвет,снимай колата на светло,тия на тъмно не се вижда реално какъв е цвета и,пшоне на мен ми жълтееее
          Ето я и другата обява.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...376&highlight=
          Премахнах я.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Имаше такава обява.Благодаря за съвета ще я снимам на светло и ще я кача.

            Коментар

            Working...
            X