Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

темата вече не е актуална

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    темата вече не е актуална

    фиат марея 1.6 16v,гр.софия,1999г.,ел.огледала,ел.стъкла,климатро ник,всички консумативи сменени.Гражданска и каско. 4300лв.Може бартер за фиат пунто с клима след 1998г. тел.0889890670 гр.София
    Marea Wekeend 1999 1.6 16V

    #2
    Бартер?

    Здравей колега!Искаш ли бартер за моята мареа - седан? http://www.snimka.bg/album.php?album...1&pid=10448074
    сега кара ВЕЛОСИПЕД
    EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
    EX FIAT Tipo 1.6 ie
    EX FIAT Uno 1.0

    Коментар


      #3
      Re: Бартер?

      robin1 написа:
      Здравей колега!Искаш ли бартер за моята мареа - седан? http://www.snimka.bg/album.php?album...1&pid=10448074
      Хубава ти е марейката много,проблема е че на мен вече ми трябва по малка кола,вече не мъкна бебешки колички кошарки и т.н. та за това ми трябва по малка колица,тази ми служи вярно но няма как.
      Marea Wekeend 1999 1.6 16V

      Коментар


        #4
        А може ли да качиш няколко снимки?
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Stefanaki написа:
          А може ли да качиш няколко снимки?
          колко повече от тия качените искаш
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            тези мисля са достатъчни
            Marea Wekeend 1999 1.6 16V

            Коментар


              #7
              paralesa написа:
              Stefanaki написа:
              А може ли да качиш няколко снимки?
              колко повече от тия качените искаш
              Когато съм писал поста нямаше нито една. После е направена промяна, с която явно са добавени снимките. Съжалявам за спама, но този път не се сдържах :D
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #8
                няма ядове
                Marea Wekeend 1999 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Бартер за Фиат Брава 1,9 ТД 100, 06.1998 г.На мен пък ми трябва по-голяма кола, за да мъкна точно бебешки атрибути.Имаш л.с.

                  Коментар


                    #10
                    а за vw polo 96’ 1.4 AEX? искам вкъщи само фиатки да караме и поддържаме иначе майтапа на страна, polo-то е много здрава и икономична количка ама ми писна малка кола да карам, който иска vw на бартер за fiat да пише на ЛС.Поздрави!

                    Коментар

                    Working...
                    X