Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плочка за 1.6 моноижекция DOHC...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плочка за 1.6 моноижекция DOHC...

    Здравейте колеги!Двигателят е 149 C2 046, двувалка, с вебер инжекция, но като си купувах газовата не намерих плочка за нея и сега е със щуцери. Както се предполага не върви много добре, няма мощноста на високите обороти както на бензин и искам да ме упътите откъде да си купя плочка за газта.Благодаря предварително !! Поздрави !

    #2
    Точно пък употребата на щуцери не трябва да влияе върху работата на бензин, защото няма "хитрини" на Вентури преди дроселовата клапа (стеснение присъщо за "плочките"). Дебита си е същия и при евентуален проблем с вървежа, не го търси при щуцерите. Относно прецизността на настройката и разхода на газ - има не едно мнение по въпроса, а и зависят от много фактори. Аз лично съм със щуцер - вътрешно ф5 и нямам проблем.

    Коментар


      #3
      Re: Плочка за 1.6 моноижекция DOHC...

      vitekk написа:
      Здравейте колеги!Двигателят е 149 C2 046, двувалка, с вебер инжекция, но като си купувах газовата не намерих плочка за нея и сега е със щуцери. Както се предполага не върви много добре, няма мощноста на високите обороти както на бензин и искам да ме упътите откъде да си купя плочка за газта.Благодаря предварително !! Поздрави !
      Какво стана, намери ли си плочка?

      Коментар


        #4
        Едва ли ще намери,аз търся от 5 годиниИ не се притеснявай за разхода ако ти дава 13.5 градско и 8 извънградско трябва да пееш Просто двувалката не става хубаво на газ.

        Коментар


          #5
          Бе тя ми е падала и на 7 газ извън града, ама в града много лакома - движи се между 12.5 и 15. Харчи яко коаго е много отпушена и мнопго спъната, най-добре е средното положение.

          Коментар

          Working...
          X