Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си Мареата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си Мареата

    Продавам си Мареата-1.6 16VПроизводство 97 година,с централно ,климатик и ел стъкла!Без акумулатор е и преден ляв носач е за смяна!Сменени са консумативите(ремъци,ролки и филтри). Цена 2000 лева.Gsm-0885608081/0888142830-АсенСнимки:Заключена по молба на автора.
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    #2
    Колега бартери приемаш ли?

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      stormi написа:
      Колега бартери приемаш ли?
      Съжалявам но не!
      FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
      FIAT MAREA1.6 16V

      Коментар


        #4
        тънко я продаваш,някакви дефекти има ли,кажи си честно
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #5
          paralesa написа:
          тънко я продаваш,някакви дефекти има ли,кажи си честно
          Тънко,тънко ама гледай сега колко време ще стои във форума темата.Не знам какво стана с Бравата за 1000 лв. продаде ли се и имаше една Мареа леко ударена за 2000 лв.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ако е само за смяна на преден носач и нов акумулатор цената си е направо ХИТ .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              paralesa написа:
              тънко я продаваш,някакви дефекти има ли,кажи си честно
              Тънко,тънко ама гледай сега колко време ще стои във форума темата.Не знам какво стана с Бравата за 1000 лв. продаде ли се и имаше една Мареа леко ударена за 2000 лв.
              Колега,абсолютно си прав.И аз моята кола я давам за без пари,но никакъв реален интерес.Изглежда евтините коли се продават по-трудно .На колегата с Мареата му пожелавам успех в продажбата.Нека мнението ми се счита за ЪППС.Леко ударената Мареа за 2000 се продаде,че я следях с интерес тази тема.
              Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

              Коментар


                #8
                paralesa написа:
                тънко я продаваш,някакви дефекти има ли,кажи си честно
                дефекта съм аз,че заминавам за чужбина и ми трябват пари!! колата си е наред.не съм се оплаквал от нея.Спрях да и плащам всичко февруари месец.Може да я дам и с винетката,ако замина няма да ми трябва за другата ми кола!
                FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                FIAT MAREA1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Тънко,тънко ама гледай сега колко време ще стои във форума темата
                  Надявам се да не седи,до 10-15 дена трябва да я махна!
                  FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                  FIAT MAREA1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    един пост който може да се стори офтопик,ако не е за тук трийте го,но...значи ако това са и дефектите,че няма нищо платено и има един носач за смяна и нов акумулатор,цената е добра.причината за продажбата също е правдоподобна и съжалявам,че нямам парите,наистина съжалявам! Брат ми търкаля една вектра дъртичка и една такава италянска хубавица добре щеше да му дойде...уви,парите са кът,а заем и дума да не става,имаме и аз и той да изплащаме още доста годинки старите :D Успех с продажбата и дано колицата намери своя нов собственик...ако бяхме година по-рано,нямаше да се замисля да търся заеми от поазнати и да я взема,само с 500лв отгоре колата ще стане отлична и продажната и цена ще е над 4 хилки За съжаление сега почти никой не купува вече коли,на това и отдавам застояващите се колици,дори евтините!
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      #11
                      paralesa написа:
                      само с 500лв отгоре колата ще стане отлична и продажната и цена ще е над 4 хилки
                      Кви 4 хилки това никога няма как да стане.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        щото не си виждал какво става из автокъщите в Търновоп.п от два месеца не съм стъпвал,може да се е променило нещо,ако е така,приемам забележката!
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #13
                          мн далече тва Белово бе колега

                          Коментар


                            #14
                            paralesa написа:
                            щото не си виждал какво става из автокъщите в Търновоп.п от два месеца не съм стъпвал,може да се е променило нещо,ако е така,приемам забележката!
                            Какво има да се гледа безбожни цени на автомобили и автомобилите само се връткат в автокъщата за да не бие на очи ,че се застояват дори и се връткат между автокъщите.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              бакеро написа:
                              мн далече тва Белово бе колега
                              Наистина съжалявам че е така
                              FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                              FIAT MAREA1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X