Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ремус за типо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ремус за типо?

    Възможно ли е да се сложи, къде се слага и колко пари струва (със смяната)?
    Живея за да карам ТИПО!!!
    Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
    ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
    fiat tipo

    #2
    Re: ремус за типо?

    tipoFEN написа:
    Възможно ли е да се сложи, къде се слага и колко пари струва (със смяната)?
    "Ремус" имат само за 2.0 16в крайно гърне, освен ако не приспособяваш от друга кола. "Суперспринт" правят за различни версии на мотора. Цената е над 300лв. за крайно гърне.

    Коментар


      #3
      Re: ремус за типо?

      me_to_u написа:
      tipoFEN написа:
      Възможно ли е да се сложи, къде се слага и колко пари струва (със смяната)?
      "Ремус" имат само за 2.0 16в крайно гърне, освен ако не приспособяваш от друга кола. "Суперспринт" правят за различни версии на мотора. Цената е над 300лв. за крайно гърне.
      Не мисля,че е 300лв най-много 100 и нещо :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Re: ремус за типо?

        grishav написа:
        Не мисля,че е 300лв най-много 100 и нещо :D
        "Ремус" за 2.0 16В? Ако има за 100 и нещо лв. дай да взимам,веднага, и ще черпя после много!!!!

        Коментар


          #5
          А Суперспринта е доста по-скъп и по-хубав от Ремуса
          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
          Ventura garage

          Коментар


            #6
            Mury_Alfata написа:
            А Суперспринта е доста по-скъп и по-хубав от Ремуса
            Ахам, гледам в каталога 227Е е "Суперспринт"

            Коментар


              #7
              аха, а бихте ли обяснили какво точно върши ремуса, и къде се поставя? Ако се сложи на по - слаба кола ще пърпори ли пак? Нужен ли е автомонтьор за да се сложи?
              Живея за да карам ТИПО!!!
              Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
              ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
              fiat tipo

              Коментар


                #8
                tipoFEN написа:
                аха, а бихте ли обяснили какво точно върши ремуса, и къде се поставя? Ако се сложи на по - слаба кола ще пърпори ли пак? Нужен ли е автомонтьор за да се сложи?
                :D Защо не каза по-рано, че искаш да "пърпори". Има гърнета "Нес-спорт", взимаш едно, слагаш го вместо задното и си ти. Сигурно са по-30-40 лв. Ще пърпориш и ще си доволен. Ако пък съвсем не искаш да даваш пари, махни направо задното гърне. Ще включваш всички аларми, ще те глобяват ченгетата, ама ще си рацер и ще пърпориш! Гледам все повече така правят.

                Коментар


                  #9
                  me_to_u написа:
                  tipoFEN написа:
                  аха, а бихте ли обяснили какво точно върши ремуса, и къде се поставя? Ако се сложи на по - слаба кола ще пърпори ли пак? Нужен ли е автомонтьор за да се сложи?
                  :D Защо не каза по-рано, че искаш да "пърпори". Има гърнета "Нес-спорт", взимаш едно, слагаш го вместо задното и си ти. Сигурно са по-30-40 лв. Ще пърпориш и ще си доволен. Ако пък съвсем не искаш да даваш пари, махни направо задното гърне. Ще включваш всички аларми, ще те глобяват ченгетата, ама ще си рацер и ще пърпориш! Гледам все повече така правят.
                  хмм, не ме кефи тази селяния със махнатото гърне, искам нещо, където като дам повечко газ (форсиране и на път) да бръмчи плавно, даже по точно да жужи но да се усеща от алармите и от хората че нещо е пипнато
                  Живея за да карам ТИПО!!!
                  Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
                  ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
                  fiat tipo

                  Коментар


                    #10
                    Първо ако имаш добра музика тогава си прави гърнето ти звучи спортно....В момента карам само с централно гърне и като звук съм супер,над 5000 оборота звука е направо потресаваш...Карал съм и без нито едно гърне,звука е малко по силен ама от вибрациите на пълна газ чейджъра ми прекъсваше(а павета не прекъсва )Смисъл само от смяна на гърнето няма,прави се цяла изпускателна с-ма колектор-права тръба-крайно гърне=5-10% подобрение на мощноста и възможен спад на въртящия момент...
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар

                    Working...
                    X