Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимание - Аспарухов мост Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внимание - Аспарухов мост Варна

    Внимавайте на изхода на моста - посока Варна. Една от металните шини които пресичат напречно се е разлопала, днеска видях как подскочи поне педя един камион като я настъпа, а 30 метра по нататък един залягаше под колата си да гледа за поражения. Шината е в дясната лента (не тази която идва изпод моста) веднага след камерите. От другата страна в посока Аспарухово бетоновоз е разсипал бетон и чакъл - очакват ни дълги месеци заобикаляне на трап там.А само преди 2 седмици ремонтираха и запълниха всички дупки...

    #2
    Абе селска работа. Да внимават първо, а пък и ако стане белята да си почистят и да оправят пораженията. Не че пътищата са много добре във Варна попринцип но...
    Танцувай с любов!
    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

    Коментар


      #3
      Аспаруховия мост, Мария Луиза и Владислав са в окаяно състояние, а са главни пътни артерии.На места по Владислав има по една педя високи коловози, също и на М.Луиза.Пълен срам за ТОЯ дето поддържа пътищата.А сина му на 19 кара Ламбо Гаярдо Спайдър
      FoRzA ItaliA
      Lancia Delta HPE
      ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

      Коментар


        #4
        Минах по въпросните булеварди, долу горе се търпи, не е по-различно отколкото в София.Има неравности, но не е чак толкова тежко положението.За коловози - в София има едни доста дълбоки на входа след края на магистрала Хемус, така че вашите не ме впечатлиха много..Иначе до Варна и обратно не беше много натоварено движението.Само по магистралата около Нови пазар и Девня има какво да се иска, забелязах.Карах и до Балчик, доста добра настилка е.

        Коментар


          #5
          Металните шини на Аспарухов мост не са от днес така. Късал съм гума с Жигулата там през 1990 година, пак на една метална шина.

          Коментар


            #6
            Хм аз онзи ден с моята "жигула" карах с 40, колкото беше и знака, и нищо не скъсах, даже не съм и усетил металната шина.На софийския хемус покрай тунелите са доста по остри и неприятни съединенията от тези във Варна, а излязох точно през дясната лента.. може да са го оправили вече.След две седмици ще инспектирам отново :D

            Коментар

            Working...
            X