Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo GT Газов инжекцион 113+ к.с. НОВА ЦЕНА 2000лв!!!.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo GT Газов инжекцион 113+ к.с. НОВА ЦЕНА 2000лв!!!.

    Продавам си Бравото Фиат Браво GT - 1997 е произведен. Мощност:1800 куб.см. - 113к.с.Цвят: Зелен металик - снимки има в "гаража" на форума(колата се продава без джантите, с които е снимана там).Пробег: 179 000км - смея да твърдя, че са реални защото аз съм я купувал от Германия.Цена: 2000лв.Екстри: Централно заключване, аларма - Valcor, ел.стъкла, ел.огледала с подгряване, ел. шибедах, хидравлика, чупещ волан, 2Х AirBag, ел. регулиране на фаровете, фарове за мъгла (халогени ).Като допълнителни екстри има 4 спортни пружини Eibach, Спортна генерация SuperSprint Тонирани задни стъкла+ TUV за тях Махагоново дистанционно за централното с емблема FIAT (не се използва заради алармата). 3 ключа Музика Оригиналното радио + 8 говорителя Колата е напълно обслужена - масла (хидравлично, на двигателя(Selenia Gold 10w40) и на скоростната кутия), ремъци (пистов и ангренажен) +ролките към тях, накладки на предни и задни колела, Свещи - NGK препоръчаните от Фиат, въздушен и бензинов филтри също са сменени.Данъка е платен, както и Гражданската отговорност до края на годината.По колата е сменено: Повдигачи на клапани, предни амортисьори с прахоуловителите ( Monroe - газови - двойно действащи - още в гаранция -350лв.), задни амортисьори - газови - двойно действащи. По предницата - Биалетки и кормилни накрайници - марка Moog. Съединителя е сменен на 157 000км. - извадихме оригиналния. Подновен с Комплект ValeoГазова уредба - ЕММЕ Газ - Италия - Монтирана 01.06.2008г. - 1400лв - още в гаранция - разход в София - 13,5/100. Салона е в перфектно състояние - седалките са в отлично състояниеКолата има забележки по боята - счупена предна броня(НОВАТА Е ПОРЪЧАНА и ще бъде сменена), съвсен леко пукната задна( също е закупена ), преден ляв калник е одран. Като цяло колата е в отлично техническо състояние като изключим забележките по боята.

    #2
    сори за спама колега ма са заинтригувах като разбрах че имам адаш от форума успех с продажбата
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      reter написа:
      сори за спама колега ма са заинтригувах като разбрах че имам адаш от форума успех с продажбата
      Приятно ми е

      Коментар


        #4
        Колега .. извинявай за спама ама само да те попитам.. Газта продаваш ли я отделно?
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          #5
          nonamecrew написа:
          Колега .. извинявай за спама ама само да те попитам.. Газта продаваш ли я отделно?
          Естествено 900лв :D

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Нова цена 3300лв + бонус задна броня

                Коментар


                  #9
                  3000лв. НОВА ОФЕРТА

                  Коментар


                    #10
                    UP :P

                    Коментар


                      #11
                      Тука е качеството, не се чудете :P

                      Коментар


                        #12
                        Нагоре

                        Коментар


                          #13
                          :P

                          Коментар


                            #14
                            Нагоре

                            Коментар


                              #15
                              колега дай подробни снимки, ако трябва на thatsmeufo@abv.bg

                              Коментар

                              Working...
                              X