Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо 1.4 1993 г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо 1.4 1993 г

    Здравейте,Продавам Фиат Типо 1.4 карбуратор, произведен 1993 г., 5 врати, стерео CD Sony. Колата е много добре поддържана, сменени предни амортисьори (Монро), нов акумулатор, платени такси и каско. Цената е 2300 лв.Ако имате интерес, пишете на dianita_sf@yahoo.com или се обадете на 0886 222 356.
    Прикачени файлове

    #2
    Само едно пояснение това е типо преди ’90 - най-вероятно ’88 или ’89
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Съжалявам,но и най-големите експерти явно понякога грешат. Колата е с първа регистрация - февруари 2003 г. Вероятно е произведена края на 2002, тъй като прозорците показват 2002 г. Така, че 1988 г. е доста пресилено като предположение.

      Коментар


        #4
        тука стана луда раота сеа номера на двигателя от талона може ли, пък ние само ще разберем коя година е, ако обаче на прозорците пише 2002 как се е премятала тази кола не е истина.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Колега, най вероятно колежката се е объркала - колата сигурно е 1992 и по първа регистрация - 1993, съдейки по 2-ките по стъклата.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Много правилна забележка, естествено че имах предвид 1992 г. Мерси за корекцията!

            Коментар


              #7
              100% не е 92г. мойто е 90 и поне има жабка с капак а това не муе с капак и барчето по средата е от първите

              Коментар


                #8
                Е по регистрация няма проблем да е ’93, по производство е друга работа. Типото е хубаво, успех с продажбата!

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  Колега, най вероятно колежката се е объркала - колата сигурно е 1992 и по първа регистрация - 1993, съдейки по 2-ките по стъклата.
                  мисля и аз това казах, а номера на двг го поисках, за да се уточни коя година е наистина, тъй като колегите не са съгласни, че е 92. не се заяждам с колежката, в нейна полза е да знае истинската година на колата.
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    човече вярваш ли че веднага щях да я купя, само да ми дадеш ключовете за нея на ръка... ама от скоро започнах да събирам за този модел... защо я продаваш?
                    Живея за да карам ТИПО!!!
                    Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
                    ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
                    fiat tipo

                    Коментар


                      #11
                      А и 92 не е ли с новата решетка и фарове
                      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                      Ventura garage

                      Коментар


                        #12
                        ne znam...

                        Ne sym syglasen s mneniqta otnostno tipoto... men mi haresva i vednaga bih go kupil ...samo da razbera kolko klapana e!Не съм съгласен с мненията отностно типото....мен ми харесва и веднага бих го купил ...само да разбера колко клапана е!колега ако нямаш кирилица на компютъра си използвай кредор-аpugsy
                        ...

                        Коментар


                          #13
                          Това оригиналната боя ли е?
                          The world belongs to those who dare to be first

                          Коментар


                            #14
                            Относно клапаните ме хванахте неподготвена, честно казано и аз нямам представа. Но ако някои се интересува от колата сериозно винаги може да се отиде на майстор, да се провери и т.н.За боята - не, не е оригиналната, пребоядисах я преди около година и половина.

                            Коментар


                              #15
                              типо 1.4 няма нито с повече нито с по малко от 8клапана

                              Коментар

                              Working...
                              X