Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo JTD 105 vs. Bravo JTD 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo JTD 105 vs. Bravo JTD 105

    Днес се проведе съвсем лек приятелски спаринг между два Фиат Браво JTD 105. И двата автомобила са ремапнати. Резултатът от мини-гонките може да видите на линка по-долу. Всичко беше в приятелска атмосфера и просто за кеф. Който се познае да вдига ръка Браво vs. БравоТук бонус за читателите - звук от хубави гърнета и blow-off на JTD. За съжаление снимах с телефона и не може да се чуе много добре, обаче звукът е жесток просто!Diesel blow-off

    #2
    :D :D Аххх ти,браво че ги качи,но да добавя,че никой не даваше старт на гонките,просто ги направихме за кеф,и по това неможе да съдите коя бега повече!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #3
      Еее ще дойда някой ден до ПЛД, ама искам на всяко Браво да свалим МАПа и да си пограем малко да сравняваме.Единия от коментаторите го познах
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Айде и другите да вдигат ръце,не се крийте! Ако Влади е снимал нека да ги качи снимките в тази тема,Жорка нали нямаш нищо против!
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Еее ще дойда някой ден до ПЛД, ама искам на всяко Браво да свалим МАПа и да си пограем малко да сравняваме.Единия от коментаторите го познах
          Каним те офицялно,в Пловдивската JTD секта!
          ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

          Коментар


            #6
            J T D написа:
            Айде и другите да вдигат ръце,не се крийте! Ако Влади е снимал нека да ги качи снимките в тази тема,Жорка нали нямаш нищо против!
            Нямам против, естествено! Да качва! Аз съжалявам, че забравих да взема камерата... А тоя блоу оф как ме дърви самооо....

            Коментар


              #7
              еии тея барзи ЖеТеДе-та бее.... мн ми хареса БраВО БраВО п.п.ех някои да се беше сетил да се обади
              Honda Jazz 1.4 8v 07'

              Коментар


                #8
                Airfan написа:
                Нямам против, естествено! Да качва! Аз съжалявам, че забравих да взема камерата... ]А тоя блоу оф как ме дърви самооо....
                Хахаха как само се зариби,е не е кой знае кво,като свикнеш няма да ти прави впечетление!
                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                  #9
                  Аве май всички се зарибихме Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 !!!п.п. само ме е яд ,че не ви дръпнах със стоковото ми браво , ама нейсе...другия път , може и emzo да дръпна като дойде Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #10
                    Може бе, имам кука само въже трябва да намерим
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 ...иии аз въже имам ама резбата дето се навива куката на задната броня се прецака ,когато дърпах буса на тати ... та ще трябва на заден да та дръпна Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 !!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Егати бравото - решетка от мареа, фарове от мареа, джанти от купе, ремус от гоуф, блоу оф от 3.50... егати гаврата с хубавото браво. Само не разбрах - това ли са ви възможностите? Ако са това - изобщо няма да си правя труда да идвам до Пловдив, камо ли пък да водя 1.6 с мен. Ако така тръгвате, и пеша ще ви дръпна на тая дистанция

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          Егати бравото - решетка от мареа, фарове от мареа, джанти от купе, ремус от гоуф, блоу оф от 3.50... егати гаврата с хубавото браво. Само не разбрах - това ли са ви възможностите? Ако са това - изобщо няма да си правя труда да идвам до Пловдив, камо ли пък да водя 1.6 с мен. Ако така тръгвате, и пеша ще ви дръпна на тая дистанция
                          А така Оги, обясни им нещата Не знаех че си толкова добър спринтьор :P Днес като те видях караше кротично.
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            #14
                            Ей това е бравото на J T Dhttp://www.youtube.com/watch?v=58zY6OSCkqoсамо че клипа нещо не е станал хубави и блоу-оффа не се чува добре. На живо е много яко.Това е бравото на Jimyhttp://www.youtube.com/watch?v=AR3tYCRJzU0
                            FIAT Bravo JTD GT '99

                            Коментар


                              #15
                              много бързи!
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар

                              Working...
                              X