Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

двигател от УНО 1.5 пълен инжекцион .....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    двигател от УНО 1.5 пълен инжекцион .....

    Двигателя за момента е пълен комплект цената му е 200лв.,но го продавам и на части !!!!!!
    -------------------------------
    0898506763

    #2
    а такаааа...........

    няма ли мераклии? мотора е комплект , давам и скоростна кутия към него !!!!

    Коментар


      #3
      Re: а такаааа...........

      DODOSPORT написа:
      няма ли мераклии? мотора е комплект , давам и скоростна кутия към него !!!!
      Дали е възможно и много ли е сложно да се монтира на Уно 45 Fire моноинжекция от 1992 г.???Сериозно питам, приятелката ми, която сега кара старото ми Уно, все се оплаква, че мотора бил маломощен :D :D :D Ако не е голяма хамалогия да се монтирана Уното, ще го взема.
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #4
        Ако не си го правил - не те съветвам да се пробваш, а пък ако ще го прави някой майстор - трябва да е добър, щото почти сигурно ще има доработки, макар и дребни!Извинявай за въпроса колега ма кой е номер а и патъците на твойто гадже, щото 45 Fire хич не е слабичко за жена , имай в предвид че 75-цата на Жената върви повече от Алфа-та ми
        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

        Коментар


          #5
          Crusader написа:
          Ако не си го правил - не те съветвам да се пробваш, а пък ако ще го прави някой майстор - трябва да е добър, щото почти сигурно ще има доработки, макар и дребни!Извинявай за въпроса колега ма кой е номер а и патъците на твойто гадже, щото 45 Fire хич не е слабичко за жена , имай в предвид че 75-цата на Жената върви повече от Алфа-та ми
          35-ти номер са и патъците(от детския щанд), 39 кг, 155 см.Дребна мацка, пък иска мощна кола...Според нея старото и Ренде 5 1,4 вървяло доста повече.Де да знам, аз Уното го карах бая време и ми стигаше мощността в града.За извънградско е слабичко наистина, ама за градско върши работа.Притеснявам се как ще се вържат всичките жици по мотора :D :D :D
          Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

          Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

          ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

          Коментар


            #6
            Валидно ли е все още предложението ?

            Коментар


              #7
              с Уно 75 коня 12сек до 100 еУно 45 е някаде 17-18сек до 100, ако не и повечетрябва двигателя, скоростната кутия и полуоскитевси4ко друго е еднаквотампоните на двигателя мисля, че са същите
              2004 Audi A6 4F
              2002 Lancia Y

              Коментар


                #8
                На мойто и тампоните не са същите, и спирачките , и окачването .И е под 10 до 100
                Пауър из нотинг уитаут гума
                Cinq 16v , Delta 1 2.0

                Коментар


                  #9
                  а такаааа...........

                  vladot написа:
                  Валидно ли е все още предложението ?
                  Валидно е още 0898506763 додо

                  Коментар


                    #10
                    bobi_m написа:
                    На мойто и тампоните не са същите, и спирачките , и окачването .И е под 10 до 100

                    Коментар


                      #11
                      bobi_m написа:
                      На мойто и тампоните не са същите, и спирачките , и окачването .И е под 10 до 100
                      Ти да не си с 750кс..Едва ли е под 10...12 и ако е чисто ново и със професионал зад волана.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Не е 750 ,честно не знам колко е Скоростите са със включване от купето/като на Типо/,затова и тампона на скоростите е много изкъртен и го няма никъде, окачването е спортно от голф 2 / /, спирачките са вентилирани от Дедра,със смук колектор от незнам кво/много къс/,ама карба /от Крома /опира в разпределителния вал, и още малко подобрения и олекотявания /има само 1 седалка и гол под/ и така Нещо се отплеснах - и е под 10, който не вярва,сипва тунджа и му давам кръгче
                        Пауър из нотинг уитаут гума
                        Cinq 16v , Delta 1 2.0

                        Коментар


                          #13
                          Важи ли още обявата и ако може ли на два или три пъти да ти платя цената
                          С уно ще те бия.....
                          Какво кат'си с А8 ?!?

                          Коментар

                          Working...
                          X