Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам обгрижван ФИАТ БРАВО 1.6 16V, 94K,03/97 и още....=&

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам обгрижван ФИАТ БРАВО 1.6 16V, 94K,03/97 и още....=&

    Здравейте колеги.Ко се съди по регистрацията ми трябва често да съм бил тук я за лаф, я за съвет и помощ но истината е, че след като купих автомобила за жена ми през 2006 и направих регистрация тук не ми се е налагало да влизам за хелп. Самият аз понеже карах друг автомибил по разбираеми причини не съм се включвал (но съм чел мнения разбира се).Разбирате ме предполагам.Сега за колата: Накратко ФИАТ БРАВО 1.6 16V, 03/1997, 94 хил.км., климатик, 2 air-backs, оригинална музика (с касетофон), аларма, ГТП до 01/2010, платени данъци, застраховка, Винетка 2009.Автомобила е много обгрижван и в трите години наше притежание досега е каран около 30 хил.км, като това е ставало основно извънградско. Автомобила се паркира в гараж и състоянието му е много добро.Имам пълна сервизна история откакто съм го взел, като са сменявани и/или сменени консумативите. Ангренажния ремък беше сменен с ролките още на 63 х.км и сега му остава ресурс около 15 хил.км. Разбира се сменени са другите ремъци, накладки, има чисто нов БОШ акумулатор купен януари с гаранция 3Г, масла и флилтри сменение началот на годината (карам с пълна синтетика на Делко). Сменени са кабели на свещи, спирачни маркучи (това още в началото).По външния вид почти няма забележки, а вътре е много запазен. Миналото лято сложиш чисто нови летни гуми, а отделно имам на два сезона зимни гуми комплект с много голям ресурс (плюс бонус неотваряни и неползвани вериги за сняг). Комплекта резервна гума и пр. са нови и неизползвани. Двигателя и отсека след като я взехме се поддържа в много добро състояние без да се ползва миене.Единствения незнам дефект или проблем е светенето на лампата за еърбеците, която когато я купувах ми казаха, че било то разкачането на акумулатора (били ползвали акумулатора за палене на други автомобили). Не съм ходил на диагностика поради липса на време, пък жена ми въобще не се притесняваше от факта, че и свети тази лапма , а то и при постоянно 40 км/ч и взиране в автомобилния поток............Други проблеми няма.Изприказвах много приказки, а всички очаквате цената: обявил съм я в мобилето за 2,999. Честно казано за по-малко от 2,800 не ми се дава. За съжаление обаче сега си търся по-голяма семейна кола и в момента на купуването и, Бравото ще трябва да излезе на улицата или да го затворя в гаража на вилата и там да си стои. Колата си заслужава и ако някой му се кара запазен автомобил да се обажда...Вярвайте ми не е "перфектен, ТОП-Ниво, Уникат" и т.н. рекламни надписи а просто един поддържан и много запазен за годините си автомобил, който има още много години ресурс.Ако някой желае да види колата телефон за контакти: 0882 552 202 , Софияиначе на личен мейл за подробности и още снимки tpalev@gmail.com
    Прикачени файлове

    #2
    Очевидно никакъв интерес, дори като коментар Добре, колеги има ли въобще пазар за този автомобил и на каква цена. Вероятно аз не съм наясно......

    Коментар


      #3
      на лизинг даваш ли го?

      Коментар


        #4
        има пазар и ще го продадеш, но не за половин ден. не бързай и ще го продадеш.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Имай търпение. Описал си всичко чудесно. Сложи обаче снимки на колата отвън и отвътре, за да се види от евентуален купувач и да му предизвикаш интереса. И както казах, имай търпение. Цената е чудесна за поддържана кола и всичко останало. Ако на някой му се кара по-евтино, има и Автокъщи, но след това ще се набие повече. Успех, колега!
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            Ами това е в общи линии колата. Снимките са правени с мобилен телефон но се надвам в общи линии да добиете представа.За колегата по-горе. За съжаление ще търся бартер но за автомобил от 2002 нагоре. Ако някой проявява интерес съм готов да покажа колата а и може и коментар по цената да направим но всеки си има мнение. Аз мисля, че с този автомобил освен такса за прехвърляне и нова пререгистрация в КАТ други разходи освен за бензин тази година евентуален купувач не би правил. Е, ако някой иска да я тунингова, смени касетофона, може би лети джанти......Повече няма да досаждам. Ако някой се интересува, телефона и мейла ми е публикуван в първия пост.Лек и безавариен път !
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              ПРОДАДЕН !

              Колеги, автомобила е продаден !Съжалявам, че никой от този форум не стана негов собственик и пожелавам на новия час по-скоро да стане член тук.Поздрави и безаварийно каране !

              Коментар

              Working...
              X