Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам на части ФИАТ КУПЕ 16V турбо 190 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам на части ФИАТ КУПЕ 16V турбо 190 к.с.

    Продавам на части Фиат купе 2000 куб., 16V, турбо, 190 к.с., производство 1995 год. - климатик, кожен салон, джанти 16’’.За контакти тел.: 0899 008012, 0878 666289

    #2
    Един ъп на темата. Офертата все още е валидна. За каквато и да било информация моля звънете само на посочените телефони.

    Коментар


      #3
      КОЛКО ПАРИ ТЪРСИШ ЗА ДВИГАТЕЛЯ !
      dEv # LiFe sTyLe

      2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

      Коментар


        #4
        d0b0 написа:
        КОЛКО ПАРИ ТЪРСИШ ЗА ДВИГАТЕЛЯ !
        Нещата продава мой познат и темата съм я пуснал от негово име. За това звънете на посочените телефони ако имате някакви запитвания.

        Коментар


          #5
          Колега какви пари се търсят на цялата кола .Сериозен съм!!! И моля за снимка.....юИ кажи какво е продадено от колата...

          Коментар


            #6
            twezzy написа:
            Колега какви пари се търсят на цялата кола .Сериозен съм!!! И моля за снимка.....юИ кажи какво е продадено от колата...
            Пак ще повторя, че обявата съм я пуснал от името на мой познат. За това каквато и да било информация може да получите като се обадите на човека на посочените телефони. Аз не съм в течение дали е продал нещо и ако да какво е то. Надявам се, че съм бил разбран правилно.

            Коментар


              #7
              Един Up :D

              Коментар


                #8
                Up

                Коментар


                  #9
                  стига упва а питаи колко пари иска твоя човек за двигателя ?!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  dEv # LiFe sTyLe

                  2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

                  Коментар


                    #10
                    Има си телефони дадени. Като се интересуваш от двигателя звънни и питай.

                    Коментар


                      #11
                      UP :D

                      Коментар


                        #12
                        Вас какво срам ви е да се обадите ли?цтцтцтцт опасна работа сте.
                        ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                        Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                        Коментар


                          #13
                          Вчера се видях с моя познат. Все още не е продадено нищо. Така, че който се интересува от някоя част да звънка на човека смело без да се срамува от каквото и да било

                          Коментар


                            #14
                            Нещата все още се продават.

                            Коментар


                              #15
                              Цена на двигател+скоростна кутия+компютър 1400 лв.

                              Коментар

                              Working...
                              X