Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АТАКА НА ФИАТ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    АТАКА НА ФИАТ!

    След близо 2 години загуба Fiat отчете печалба 31 януари 2006 / Speed PressFiat SpA отчете чиста печалба за четвъртото тримесечие 38 млн. евро, 17 поредни тримесечия със загуба. Чистата печалба за изминалото четвърто тримесечие е 38 млн. евро. Продажбите на компанията са се повишили със 7,5% до 13,1 млрд. евро спрямо сравнимото тримесечие на миналата година. През август от компанията разкриха плановете си за инвестиции в размер на 10 млрд. евро през следващите три години и представянето на близо 20 нови модела на пазара. От ръководството на компанията потвърдиха плановете си за реализиране на печалба за настоящата година в размер на 700 млн. евро и достигане на печалба до 2 млрд. евро за 2007 година. През септември от компанията представиха новия модел Grande Punto, който е най-добре продаваният модел на компанията и до момента от него са продадени 100 000 броя.

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      Стоян Желев от 5-6 години постоянно печели конкурси за обзавеждане на автомобилните паркове на държавни агенции и организации. Това неминуемо се отразява на обемите продажби. Но съвсем не е фактор за предпочитанията на гражданите. При леките коли миналата година Toyota води класацията.

      Коментар


        #4
        дребна покупка на фона на 42 WV Caddy за М-тел Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              На мен лично ми харесват новите Grande Punto и Croma, но другите нещо не ме радват ...

              Коментар


                #8
                незнам за вас, но това което е написал по-горе колегата го разбирам не като грозен автомобил попринцип а грозен в сравнение с другите конкурентни модели... с което съм напълно съгласен!Помислете си по времето когато ФИАТ правеха за пример Браво/а и Купе - Пежо, Ситроен и Тойота примерно какво правеха... - по отношение на дизайна бяха на светлинни години зад ФИАТ. А сега нещата не стоят така... вижте същите тези марки какви модели правят - с какъв дизайн. За това си говорим - за това че тези автомобили са по-хубави от по-стари техни предшественици, но не и от техните връстници...Не е ли така???
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  От сегашните модели на Фиат за Стилото и Гранде Пунто нямам думи,докато от другите има доста какво да се желае според мен откъм дизайна специално!
                  Fiat Punto 1.7 TD

                  Коментар


                    #10
                    tzetzo_slavista написа:
                    От сегашните модели на Фиат за Стилото и Гранде Пунто нямам думи,докато от другите има доста какво да се желае според мен откъм дизайна специално!
                    за Пунто, Стило и Крома не можем да говорим нищо - те са бижута...аз говоря за тези Албеа, Палио и т.н.
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Mazgarev написа:
                      за Пунто, Стило и Крома не можем да говорим нищо - те са бижута...аз говоря за тези Албеа, Палио и т.н.
                      За моделите на Фиат като цяло не можем да съдим по Албеа и Палио- това не са представителни модификации, а евтини разработки за развиващите се страни. Все едно да съдим за Рено по Клио Символ.
                      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                      Volvo S60 Sport 2.4D

                      Коментар


                        #12
                        Да, специално Албеа веднъж се возих в едно такова такси - не беше върхът на сладоледа но си беше определено по добре от Рено Клио. А за Палио - карал съм веднъж едно за проба на Горубляне, дори мислех да го купувам, останах приятно изненадан от возията му а дизайна - не е чак толкова зле, в тоя клас например разни дачии, фордове и прочие са доста по-тегави.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          Вярно е че Албеа и Палио трябва да се сравняват с коли от техния клас да не би Фиестата и Корсата да са по красиви

                          Коментар


                            #14
                            Лелее хора, до скоро не бах виждала новата Крома, но като я видях първо казах, че ИСКАМ такава кола и после видях че е Фиат...и тогава вече бях съвсем сигурна че я искам!
                            Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

                            Коментар


                              #15
                              Sven написа:
                              Добре може и това да е причината, но относно дизайна несте ли съгласни - вижте Аlbea,Palio,Siena.... Сеедно са произведен по дизаин на някои турчин.Има модели на др. коли от 90-те които изглеждат по добре.
                              Това е Фиат Палио. Не ми прилича да е по турски дизайн. Най-мекото, което мога да кажа е, че колегата се е изказал неподготвен
                              Прикачени файлове
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X